Loading


GOŁDAP. 12 maja kilka minut po godz. 2.00 policjanci zauważyli starszą kobietę idącą ulica Cmentarną. Zagubiona 84-latka spacerowała po ulicy w kilkustopniowym mrozie boso, ubrana jedynie w piżamę. Była wystraszona, zagubiona i nie potrafiła powiedzieć, jak się nazywa ani gdzie mieszka.

Funkcjonariusze natychmiast udzielili jej pomocy i podjęli czynności w kierunku ustalenia jej tożsamości i adresu zamieszkania. Pomimo utrudnionego kontaktu z seniorką policjantom udało się ustalić niezbędne informacje. 84-letnia gołdapianka została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Policjanci dotarli do rodziny starszej pani i poinformowali o zdarzeniu.

Policja apeluje o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby nieporadne, chore, które mogą potrzebować opieki. Zwracamy się również do mieszkańców naszego powiatu o przekazywanie informacji na temat osób, które sprawiają wrażenie zagubionych i mogą potrzebować pomocy. Jeden telefon może uratować komuś życie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie