Loading


GMINA GOŁDAP. W środę na terenie powiatu gołdapskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących.
Kilka minut po godz. 8.00 w Boćwince funkcjonariusze zatrzymali do kontroli dwóch rowerzystów. Podczas czynności wyczuwali od nich zapach alkoholu. Jak się okazało, bracia 50- i 39-latek byli pijany. Pierwszy z nich wydmuchał blisko promil alkoholu, drugi ponad 2 promile.

Dwie godziny później w Boćwińskim Młynie policjanci zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem. Podczas badania stanu jego trzeźwości okazało się, że również jest pod wpływem alkoholu. Wynik wskazywał prawie 0,5 promila. Kierowca to mieszkaniec gminy Gołdap, 64 lata.

Pijani kierowcy w porę zostali wyeliminowani z ruchu. Za swoje nieodpowiedzialne postępowanie odpowiedzą przed sądem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie