Loading


GOŁDAP. W poniedziałek wielkanocny około godziny 9.40 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Jaćwieskiej. Na miejsce wysłane zostały dwa zastępy strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz jeden zastęp z Wojskowej Straży Pożarnej.

We wskazanym w zgłoszeniu bloku, z mieszkania na czwartym piętrze wydobywał się dym, zadymiona była też cała klatka schodowa. Strażacy ugasili pożar podając wodę do wnętrza palącego się mieszkania. Na szczęście w lokalu nikogo nie było. Lokatorzy z innych mieszkań samodzielnie ewakuowali się na zewnątrz. Po ugaszeniu pożaru ratownicy przy użyciu detektora wielogazowego sprawdzili, czy w mieszkaniach oraz na klatce schodowej nie ma stężenia toksycznych gazów pożarowych.

Po przewietrzeniu mieszkań, mieszkańcy mogli wrócić do swoich lokali. Na miejscu zdarzenia obecne były również zespoły ratownictwa medycznego oraz patrol policji. Przyczyna pożaru nie jest znana.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie