Loading


GALWIECIE. Wczoraj kilka minut po godzinie 15 wspólny patrol policji i straży granicznej podczas kontroli rejonu miejscowości Galwiecie zauważył kierującego motorowerem, który nie miał kasku ochronnego. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariuszki podczas rozmowy wyczuły od niego wyraźny zapach alkoholu. Jak się okazało, mieszkaniec gminy Gołdap był pijany, miał w organizmie prawie promil alkoholu. Dodatkowo po sprawdzeniu 32-latka w policyjnych bazach danych okazało się, że ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2018 roku, wydany przez sąd. Wkrótce Rafał K. za złamanie zakazu i kolejną jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie ponownie przed sądem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie