Loading


BOĆWINKA. W nocy z 25 na 26 lutego gołdapscy policjanci zostali powiadomieni przez jednego z mieszkańców o uszkodzeniu jego samochodu pozostawionego w Boćwince na parkingu przy bloku. Na miejscu okazało się, że sprawca zarysował karoserię auta, wgniótł błotnik i wybił szybę czołową. Właściciel oszacował straty na 1300 złotych.

Natychmiast po uzyskaniu informacji o zdarzeniu funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwanie sprawcy. Policjanci analizowali wszystkie zebrane w sprawie materiały oraz informacje. W toku prowadzonych czynności ustalili, że za zniszczeniami stoi 24-letni Mariusz U., mieszkaniec powiatu giżyckiego Mężczyzna został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczył się w sądzie. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie