Loading


GOŁDAP. 8 marca funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali 2 obywateli Białorusi, którzy przybyli do naszego kraju, by podjąć pracę ślusarzy w jednej z lokalnych firm. W trakcie prowadzonych działań związanych z kontrolą legalności pobytu i zatrudnienia cudzoziemców na terytorium RP okazało się, że 37 i 43-letni mężczyźni stawili się w polskiej firmie i oświadczyli, że nie będą tu pracować.

W związku z powyższym cel i warunki pobytu na terytorium Polski były już inne niż deklarowali przy uzyskaniu wizy. Po sporządzeniu stosownej dokumentacji obywatelom Białorusi funkcjonariusze SG wydali decyzję zobowiązującą ich do powrotu na Białoruś, z jednoczesnym zakazem wjazdu do Polski na okres 6 miesięcy. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie