Loading


GOŁDAP. Wczoraj późnym wieczorem jeden z mieszkańców zatrzymał jadący ulicą patrol policji. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że czterech młodych ludzi na ul. Matejki wyciągało wkłady z koszy ulicznych i rozrzucało śmieci, dodatkowo idąc kopali zaparkowane auta. Choć od świadka zdarzenia było czuć won alkoholu, policjanci nie zignorowali zgłoszenia. Okazało się, że poza rozrzuconymi wkładami i śmieciami, we wskazanym miejscu uszkodzone zostały dwa auta. W volkswagenie jetta i w mazdzie 323 zerwane zostały prawe lusterka.

Policjanci patrolując ulice zaczęli rozglądać się za możliwymi sprawcami. Pod jednym z bloków na ul. Podgórnej zauważyli grupę młodych ludzi. Funkcjonariusze ustalili, że to o nich mówił świadek. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Ustalono, że „narozrabiał” pełnoletni Dawid N. Po spisaniu został on przez policjantów zwolniony. Pozostałe trzy osoby były niepełnoletnie, zostały odwiezione do miejsc zamieszkania i przekazane rodzicom lub opiekunom.

Policjanci zachęcają właścicieli uszkodzonych aut do złożenia na policji zawiadomień o zniszczeniu mienia. Sprawca jest już bowiem ustalony.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie