Loading


GOŁDAP. Wczoraj późnym wieczorem jeden z mieszkańców zatrzymał jadący ulicą patrol policji. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że czterech młodych ludzi na ul. Matejki wyciągało wkłady z koszy ulicznych i rozrzucało śmieci, dodatkowo idąc kopali zaparkowane auta. Choć od świadka zdarzenia było czuć won alkoholu, policjanci nie zignorowali zgłoszenia. Okazało się, że poza rozrzuconymi wkładami i śmieciami, we wskazanym miejscu uszkodzone zostały dwa auta. W volkswagenie jetta i w mazdzie 323 zerwane zostały prawe lusterka.

Policjanci patrolując ulice zaczęli rozglądać się za możliwymi sprawcami. Pod jednym z bloków na ul. Podgórnej zauważyli grupę młodych ludzi. Funkcjonariusze ustalili, że to o nich mówił świadek. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Ustalono, że „narozrabiał” pełnoletni Dawid N. Po spisaniu został on przez policjantów zwolniony. Pozostałe trzy osoby były niepełnoletnie, zostały odwiezione do miejsc zamieszkania i przekazane rodzicom lub opiekunom.

Policjanci zachęcają właścicieli uszkodzonych aut do złożenia na policji zawiadomień o zniszczeniu mienia. Sprawca jest już bowiem ustalony.

 

 

logowanie