Loading


GOŁDAP. Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło wczoraj o 18.55 na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicami Gumbińską i Zadumy.

Obwodnicą od strony przejścia granicznego jechał seat, który skręcał w lewo w kierunku centrum miasta. Manewr się nie udał, bo pierwszeństwo wymusiło na nim volvo jadące od strony centrum. Doszło do zderzenia obu aut. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało.

Samochodami kierowały kobiety, były trzeźwe. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu aut, a także prawo jazdy sprawczyni kolizji - 45-letniej kierującej volvo. Sprawa znajdzie więc swój finał w sądzie (nie można zakończyć kolizji mandatem, gdy zatrzymywane jest prawo jazdy).


fot. X (czytelnik goldap.info)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie