Loading


GOŁDAP. Prawie 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał obywatel Litwy, który chciał wjechać do Polski przez drogowe przejście graniczne w Gołdapi.

WARMIA I MAZURY. Nie miał szczęścia 59-letni mieszkaniec Gołdapi. Patrol Straży Granicznej zauważył, jak jego posesję opuszcza mężczyzna, który trzyma w rękach torbę podręczną oraz reklamówkę wyładowaną papierosami.

GOŁDAP. Nie minęła nawet doba od momentu wpłynięcia europejskiego nakazu aresztowania, a poszukiwany 28-letni mieszkaniec Gołdapi był już w rękach policjantów.

GOŁDAP. 1 października do odprawy celnej na przejściu granicznym w Gołdapi zgłosili się obywatele Litwy podróżujący osobowym volvo. W wyniku kontroli szczegółowej pojazdu ujawniono 4,2kg bursztynu.

GM. GOŁDAP. Robert S. jechał oplem mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie.

BABKI. Do tragicznego wypadku drogowego doszło dziś wieczorem pod Babkami. W jego wyniku jedna osoba nie żyje.

GOŁDAP. Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, ale jednak się zdarzają. 28-letni rowerzysta z Gołdapi chcąc skrócić sobie drogę przejechał rondem pod prąd.

GMINA GOŁDAP, DK65. Stracił prawo jazdy a sprawa znajdzie swój finał w sądzie - tak skończyła się policyjna interwencja dla kierowcy z powiatu ciechanowskiego.

GOŁDAP. Ponad 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał obywatel Rosji, który chciał wjechać do Polski przez drogowe przejście graniczne w Gołdapi.

GOŁDAP. Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy policji z Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku. 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

GOŁDAP. Aktem oskarżenia zakończyła się sprawa 57-letniego mieszkańca Gołdapi. Policyjne dochodzenia, które trwało od lipca br. wykazało, że mężczyzna znęcał się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci wspólnie z olecką prokuraturą zakończyli aktami oskarżenia dochodzenia przeciwko 7 mężczyznom, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu.

GOŁDAP. Kierowca audi na rosyjskich numerach rejestracyjnych do kontroli okazał przerobiony blankiet polskiego ubezpieczenia OC pojazdu.

PIETRASZKI. W miniony weekend policjanci zostali wezwani do Pietraszek w związku zakłócaniem ciszy nocnej sąsiadom przez jednego z mieszkańców. Niestety na miejscu okazało się, że sprawa jest znacznie poważniejsza.

GRABOWO. Prawie 3 promile alkoholu miał kierowca volkswagena, którego wczoraj około godziny 16:45 w Grabowie zatrzymali gołdapscy policjanci. Wpadł, bo... uwagę funkcjonariuszy przykuło to, że mężczyzna nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

GOŁDAP. Około 18.50 na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicami Zadumy i Gumbińską doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

POWIAT GOŁDAPSKI. Wczoraj gołdapscy policjanci wraz pogranicznikami uczestniczyli w Europejskim Dniu bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. W wyniku prowadzonych działań 10 kierowców zostało ukaranych mandatami karnymi.

POWIAT GOŁDAPSKI. Od rana na drogach powiatu gołdapskiego policjanci ruchu drogowego prowadzą akcję „EDWARD”, czyli Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych Na Drogach.

GOŁDAP. Prawie 400 paczek papierosów zatrzymali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej na przejściu granicznym w Gołdapi.

GOŁDAP. Do zderzenia dwóch aut doszło wczoraj w Gołdapi w pobliżu warsztatu samochodowego przy ulicy Suwalskiej.

GOŁDAP. Policjanci podczas wykonywania obowiązków służbowych skontrolowali autobus, który przeznaczony był do przewozu dzieci i młodzieży szkolnej.

GMINA GOŁDAP. W miniony weekend funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali pijanego kierowcę.

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali 65-latka poszukiwanego nakazem doprowadzenia za jazdę w stanie nietrzeźwości.

GOŁDAP/POGORZEL. Policjanci z Gołdapi zajmujący się sprawą kradzieży pieniędzy i roweru, proszą o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy przestępstwa.

GRABOWO. Ponad 70 osób, uczniów i pracowników Szkoły Podstawowej w Grabowie ewakuowanych zostało dziś z budynku szkoły. Nie były to ćwiczenia, a reakcja na realne zagrożenie.

DK65. Do zderzenia audi i forda doszło około godziny 15 na drodze krajowej między Kozakami a Jabramowem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

GOŁDAP. Ponad promil alkoholu w organizmie miała 32-letnia mieszkanka Gołdapi, która w minionym tygodniu rzuciła się z nożem na swojego konkubenta.

REGIELE. Kierowca fiata punto chcąc uniknąć zderzenia z sarną zjechał do przydrożnego rowu. Do zdarzenia doszło wczoraj kilkanaście minut po godzinie 19 na drodze krajowej nr 65 w Regielach.

DW651. Po godzinie 17 na drodze wojewódzkiej między Jurkiszkami a Galwieciami, kierujący volkswagenem golfem stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległą do kierunku jazdy stronę drogi i dachował.

GOŁDAP. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi prowadzi poszukiwania ***, 71-letniego mieszkańca Gołdapi. Mężczyzna wyszedł 19 sierpnia ze swojego domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

logowanie