POWIAT GOŁDAPSKI. Z soboty na niedzielę gołdapscy policjanci prowadzili 24-godzinne działania ph. „Alkohol i narkotyki”. Jak wskazuje nazwa, akcja polegała na sprawdzaniu stanu trzeźwości kierujących oraz kontroli tego, czy nie jeżdżą oni pod wpływem środków odurzających.

GMINA GOŁDAP. Członkowie Gołdapskiego Stowarzyszenia Historycznego „Archeo” prowadząc poszukiwania śladów przeszłości na gołdapskim terenie dosyć często natrafiają na różnego rodzaju materiały wybuchowe z okresu II wojny światowej. Dziś kolejne ich znaleziska zostały zabrane przez saperów. W Jabramowie natrafili bowiem na granaty, moździerz, miny przeciwpiechotne i amunicję do karabinów.

GRABOWO. Pożar stu bel słomy gasili strażacy z Gołdapi. Ogień wybuchł wczoraj wieczorem w Grabowie.

GOŁDAP. W nocy z wtorku na środę policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który w centrum miasta niszczył samochód. Na miejscu policjanci zastali 67-letniego mieszkańca Gołdapi próbującego wyrwać lusterko w volkswagenie.

GOŁDAP. Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi informuje, że prokurator rejonowy w Olecku zatwierdził postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie przetwarzania bez uprawnienia danych osobowych.

POWIAT GOŁDAPSKI. Nie żyje mężczyzna, który w środę jadąc samochodem najpierw nie zatrzymał się do kontroli straży granicznej, a potem uderzył w drzewo. Zmarł w szpitalu

GOŁDAP. Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 35-latek miał blisko 2 promile alkoholu we krwi.

SOMANINY. Do poważnego wypadku doszło w nocy w Somaninach. Mężczyzna kierujący audi trafił do szpitala.

BOTKUNY. Do wypadku doszło około godziny ósmej na drodze wojewódzkiej 651 w Botkunach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

POGORZEL. Mieszkaniec gminy Kowale Oleckie zlekceważył postanowienie sądu i wsiadł za kierownicę motoroweru. Został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego gołdapskiej komendy.

BOĆWIŃSKI MŁYN. Gołdapscy policjanci zatrzymali 40-latkę, która mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie wsiadła za kierownicę seata. Swoją jazdę zakończyła w przydrożnym rowie.

KOZAKI. W sobotę przed południem na drodze Kozaki - Wilkasy policjanci zatrzymali pijanego motorowerzystę. Miał w wydychanym powietrzu 0,8 promila alkoholu.

DW650. Motocyklista nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. Policjanci ruszyli w pościg. Po kilku kilometrach 28-latek zakończył swoją podróż w przydrożnym rowie.

GOŁDAP. Seat jadący ulicą Paderewskiego w kierunku centrum miasta, wjechał na wysepkę na środku ronda Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych. Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed godziną ósmą.


Wyszukiwarka

Loading