Loading
 
 
 
 


BANIE MAZ. Wczoraj wieczorem policjanci ruchu drogowego gołdapskiej komendy policji zatrzymali prawo jazdy 46-letniemu kierowcy, który przekroczył w obszarze zabudowanym dozwoloną prędkość o 55 km/h.

GOŁDAP. Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło dziś rano na skrzyżowaniu ulicy Gumbińskiej i obwodnicy Gołdapi.

GOŁDAP. W sobotę wieczorem gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Gołdapi.

POWIAT GOŁDAPSKI. Tegoroczna policyjna akcja „Znicz” na terenie powiatu gołdapskiego przebiegła bardzo spokojnie.

GOŁDAP. 31 października do odprawy na kierunku wjazdowym do Polski, na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi stawił się 46-letni kierowca volkswagena passata. Był pijany.

POWIAT GOŁDAPSKI. Kontrola legalności zatrudnienia przeprowadzona przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi wykazała, że firma budowlana nielegalnie zatrudniała 11 cudzoziemców na terenie powiatu gołdapskiego.

POGORZEL. Wczoraj wieczorem drodze krajowej nr 65 doszło do zderzenia samochodu osobowego z łosiem. Kierującemu nic poważnego się nie stało. Zwierzę tego zderzenia nie przeżyło.

GMINA GOŁDAP. Wczoraj kierowca volkswagena passata, który najprawdopodobniej był pod wpływem alkoholu, o mało nie spowodował czołowego zderzenia z innym samochodem na drodze Wilkasy - Rudzie.

GOŁDAP. Na niewybuch z okresu II wojny światowej natknęli się wczoraj członkowie Gołdapskiego Stowarzyszenia Historycznego Archeo.

KONIKOWO. Do wypadku doszło dziś około godziny 12 na drodze wojewódzkiej nr 650 w pobliżu Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz.

KOZAKI. Alkohol w organizmie kierowcy to olbrzymie zagrożenie dla innych. Przekonał się o tym kierowca busa, który uderzył w inne auto, którym podróżowała matka z dzieckiem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

WRONKI WIELKIE. Wczorajszego poranka na trasie Gołdap - Grabowo na drodze wojewódzkiej nr 650 doszło do zderzenia samochodu osobowego z sarną.

GMINA GOŁDAP. Trzy niewybuchy zostały ujawnione w ciągu ostatnich dni na terenie gminy Gołdap. Znaleziony arsenał pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowej.

GOŁDAP. W poniedziałek w Gołdapi doszło do potrącenia pieszej, 14-latka wbiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd.

GOŁDAP. Zaginął 70-letni ***. Mężczyzna jest kuracjuszem gołdapskiego sanatorium. Ostatni raz był widziany około godziny 11:00.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi przyłapali na gorącym uczynku obywatela Rosji, który przepompowywał paliwo ze swojego auta celem odsprzedaży.

GMINA GOŁDAP. W jednej z miejscowości w gminie Gołdap 21-latek wspólnie ze swoim starszym kolegą uszkodził samochód osobowy i pobił wysiadającego z niego 24-latka.

GMINA GOŁDAP. Ktoś wczoraj zniszczył banery wyborcze Wioletty Anuszkiewicz - kandydatki na burmistrza Gołdapi. Sprawa została zgłoszona policji.

GOŁDAP. 19-letni mężczyzna kradł alkohol, elektronarzędzia a nawet rowery. Nie "oszczędził" też przyczepy kempingowej, do której się włamał i chciał okraść. W tych procederach towarzyszył mu 14-latek.

GOŁDAP. 5 października tuż przed północą, na ul. Armii Krajowej policjanci zatrzymali do kontroli BMW.

GMINA GOŁDAP. Zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego oraz dozór policyjny wydał prokurator wobec dwóch sprawców pobicia.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi odzyskali pochodzącego z kradzieży volkswagena tiguana. Szacunkowa wartość pojazdu to 40 tys. zł.

JABŁOŃSKIE. Funkcjonariusze próbowali 35-latka przebadać na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna był jednak tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat.

POWIAT GOŁDAPSKI. W sobotę policjanci prowadzili działania ukierunkowane w szczególności na wyeliminowanie pijanych kierowców z ruchu drogowego.

GOŁDAP. Dzisiejszego popołudnia w Gołdapi palił się kolejny w tym miesiącu pustostan. Tym razem przy ul. Paderewskiego.

GOŁDAP. Mieszkańcy bloku zaniepokoili się tym, że od kilku dni nie widzieli swojego sąsiada. Powiadomili o tym fakcie służby.

GOŁDAP. 20 września między godziną 18.00 a 19.00 z chodnika przy ulicy Jaćwieskiej w Gołdapi skradziono rower Kross Black Edition 6.1.

DK65. W piątek na drodze krajowej pod Jabramowem doszło do wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia.

GOŁDAP. Zarzut zniszczenia mienia usłyszał 30-letni mieszkaniec Gołdapi. Miał on podpalić pustostan - budynek, w którym przed laty był spichlerz zbożowy.

BOTKUNY. Około 6.30 na zakręcie drogi wojewódzkiej 651 kierujący volkswagenem passatem zjechał z jezdni na pobocze i uszkodził znak oraz słupki rozdzielające jezdnię od drogi rowerowej.