GOŁDAP. Dziś odbywa się kolejna policyjna akcja sprawdzania stanu trzeźwości kierowców w Gołdapi. Tak jak w grudniu podczas podobnych działań, sprawdzani są wszyscy kierowcy przejeżdżający obok patroli biorących udział w akcji.

BOĆWINKA. Zgłoszenie o pożarze w budynku wielorodzinnym w Boćwince otrzymał dziś po godzinie ósmej dyżurny straży pożarnej. Na miejsce wysłane zostały jednostki PSP i OSP.

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiejszej nocy na obwodnicy miasta. Kierujący volvo nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w latarnię, znak drogowy i zjechał do przydrożnego rowu.

DROGA JABŁOŃSKIE-WłOSTY. Wczoraj przed godziną 13 na trasie Jabłońskie-Włosty doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych i osobowego.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci od wigilii do niedzieli uczestniczyli w centralnych działaniach pn. „Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie”. Głównym celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym.

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który swoją podróż zakończył w przydrożnym rowie. 23-letni Krzysztof R. prowadził pojazd mają blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci prowadzili pościg za kierującym, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna podczas ucieczki nie reagował na podawane sygnały świetlne i dźwiękowe.

DW650. W sobotę około 11:30 na drodze wojewódzkiej nr 650 między Wronkami a Marcinowem doszło do wypadku drogowego. Dwie osoby trafiły do szpitala.

POWIAT GOŁDAPSKI. Zero tolerancji dla kierowców po alkoholu. Dziś policjanci sprawdzili już stan trzeźwości kilkuset kierowców, a akcja nadal trwa. Popołudniu byli np. sprawdzani kierowcy w centrum Gołdapi.

NIEDRZWICA. Pożar poddasza w domu dwurodzinnym gasili gołdapscy strażacy. Ogień wybuchł w czwartek około godziny 19 w Niedrzwicy.

GOŁDAP. Do kolizji samochodów osobowych doszło około 13:50 na skrzyżowaniu pl. Zwycięstwa z ul. Królewiecką i Armii Krajowej. Na szczęście nic nikomu się nie stało, ucierpiały jedynie samochody.

DK65. Do zderzenia rowerzysty i samochodu doszło przed godziną 10 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 65 z drogą powiatową w kierunku Górnego. Rowerzysta trafił do szpitala.

POWIAT GOŁDAPSKI. Opady marznącego deszczu i niska temperatura spowodowały, że na drogach naszego powiatu pogorszyły się warunki drogowe, w wielu miejscach było ślisko. Rano doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

JABRAMOWO. Nie zawsze saperzy decydują się zabrać znalezioną wojenną amunicję i inne ładunki wybuchowe na poligon i tam je detonować. Czasem jest to zbyt niebezpieczne i decydują się to robić w miejscu znalezienia. Tak było wczoraj w Jabramowie.

GOŁDAP. Zderzenie samochodu ze zwierzyną może spowodować ogromne szkody a nawet skończyć się tragicznie. Wiedział o tym dobrze 43-letni obywatel Rosji, który na widok wbiegających na jezdnię saren, chciał uniknąć bliskiego spotkania ze zwierzyną.

GOŁDAP. Pojawiła się nowa metoda wyłudzania pieniędzy „na BLIK-a”. Gołdapscy policjanci ostrzegają przed udostępnianiem kodów, szczególnie za pośrednictwem komunikatorów portali internetowych i mediów społecznościowych, oraz podczas zakupów online. Zachowajmy szczególną ostrożność przy jakichkolwiek transakcjach finansowych.


Wyszukiwarka

Loading