Loading


GOŁDAP. W przydrożnym rowie zatrzymało się auto kierowane przez mieszkańca gminy Gołdap. Do zdarzenia doszło dziś na ul. Żeromskiego.

GOŁDAP. Nietypowe zdarzenie odnotowali wczoraj gołdapscy strażacy. Pomogli... kotu, który znajdował się w kanalizacji deszczowej na pl. Zwycięstwa.

GOŁDAP. Jeden z piorunów podczas wieczornej burzy nad Gołdapią uszkodził budynek Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowego.

GOŁDAP. Do kolizji mazdy i motoroweru doszło w sobotę około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej, Cmentarnej i Okrzei. Na szczęście nikomu nic się poważnego nie stało.

REGIELE. 0,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca peugeota, którego zatrzymali wczoraj gołdapscy policjanci.

KOŚMIDRY. Do czołowego zderzenia dwóch aut doszło w sobotę przed południem na drodze gruntowej w Kośmidrach. Jedna osoba trafiła do szpitala.

GMINA GOŁDAP. Jedni się bawili na Dniach Gołdapi, drudzy kradli. Do dwóch włamań doszło w miniony weekend na terenie gminy Gołdap. W Gołdapi złodzieje przez balkon weszli do jednego z mieszkań, zaś w podgołdapskiej wsi do domu dostali się przez piwniczne okno.

GOŁDAP. 21 lipca na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi funkcjonariusze SG udaremnili wyjazd z kraju volkswagena sharana o szacunkowej wartości 27000zł.

GOŁDAP. Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło dziś około 18.30 na skrzyżowaniu ul. Lipowej i Okrężnej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

GOŁDAP. Do kolizji samochodu i roweru doszło wczoraj na skrzyżowaniu obwodnicy Gołdapi z ul. Wojska Polskiego. Na szczęście nic nikomu się poważnego nie stało.

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za śmierć 41-latka, którego ciało znaleziono na drodze w pobliżu Boćwinki.

GOŁDAP. Policjanci interweniowali wobec kobiety, która miała zostać okradziona. Jak się później okazało, zgłaszającą była nietrzeźwa 61-latka, która w ten sposób chciała sobie zorganizować transport do domu.

BOTKUNY. Na 3 miesiące stracił prawo jazdy 33-letni kierowca audi zatrzymany przez gołdapskich funkcjonariuszy w Botkunach. Mężczyzna w terenie zabudowanym pędził z prędkości ponad 130 km/h.

GOŁDAP. Do zderzenia dwóch auto osobowych doszło dziś około 17.20 na ul. Cmentarnej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

GOŁDAP. Firma z Białegostoku wykonująca roboty budowlane na terenie Gołdapi zatrudniała 9 obywateli Ukrainy bez wymaganych dokumentów.

GOŁDAP. Aż 5 kilogramów amfetaminy zostało zabezpieczonych podczas akcji policjantów na początku czerwca. W związku z tą sprawą 3 mieszkańców Gołdapi trafiło do aresztu.

GOŁDAP. Do kolizji opla i mazdy doszło wczoraj na ul. Kościuszki w Gołdapi. Na szczęście żadnemu z uczestników kolizji nic poważniejszego się nie stało.

POWIAT OLECKI. Wczoraj podczas prowadzonych działań prewencyjno-kontrolnych ph. „Prędkość”, oleccy policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h.

KONIKOWO. Do wypadku doszło w sobotę około 17:45 na drodze wojewódzkiej w pobliżu Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz. 2 osoby trafiły do szpitala. Sprawca zdarzenia był pijany.

GOŁDAP. Policjanci ruchu drogowego odpowiedzialni za kontrolę autobusu nie dopuścili dziś do dalszej jazdy nietrzeźwego kierowcy, który miał zawieźć dzieci na zawody sportowe do Łodzi.

GOŁDAP. Na pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej natrafili dziś rano robotnicy podczas prac budowlanych przy ulicy Jaćwieskiej w Gołdapi. Ewakuowano mieszkańców oraz zamknięto okoliczne sklepy.

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 18, 19 i 23 lat podejrzanych o pobicie 20-latka z gminy Gołdap.

GOŁDAP/OLECKO. W lipcu ubiegłego roku policjanci pracowali na miejscu napadu rabunkowego na lombard znajdujący się w centrum Gołdapi. Właściciel oszacował wtedy straty na ponad 30 tysięcy złotych. Jak ustalili śledczy napadu nie było, a został on upozorowany m.in. pracownicę punktu.

GOŁDAP. W niedzielę na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi zatrzymano 35-letniego Rosjanina, który próbował wjechać do Polski pomimo, że nie opłacił kary grzywny.

GOŁDAP. 19-letni mieszkaniec Gołdapi usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Młody mężczyzna trafił w ręce policjantów po tym, jak zaatakował byłego chłopaka swojej dziewczyny, bo ten na jednym z popularnych portali społecznościowych lajkował jej zdjęcia.

OLECKO. W Sądzie Rejonowym w Olecku odbyła się dziś rozprawa dotycząca zaboru samochodu służbowego Starostwa Powiatowego w Gołdapi w celu krótkotrwałego użycia oraz jazdy po pijanemu. Oskarżonym jest 55-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego.

GOŁDAP. Mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę daewoo. Teraz 34-letni mężczyzna przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo drogowe.

GOŁDAP. Dzięki interwencji młodych mężczyzn gołdapscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 28-latka, który kierował volkswagenem i uderzył w murek.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili mężczyznę, który biegał po pasie drogi granicznej.

GOŁDAP. W nocy, 12 maja gołdapscy policjanci pomogli 84-letniej kobiecie. Podczas patrolowania terenu miasta po godz. 2.00 funkcjonariusze zauważyli samotną starszą panią, która wyglądała na zagubioną.

logowanie