WRONKI WIELKIE. Jedna osoba została zatrzymana w związku z zabójstwem we Wronkach Wielkich. To brat ofiary. Tragedia rozegrała się we wtorek, 18 czerwca.

GOŁDAP. Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Gołdapi ujawnili przemyt ponad 2 tys. paczek papierosów. To największe w bieżącym roku ujawnienie na przejściu granicznym w Gołdapi.

GOŁDAP. Do dachowania bmw doszło wczoraj na obwodnicy Gołdapi. Na szczęście nic nikomu poważnego się nie stało.18-letni kierowca ukarany został mandatem.

MAŻUCIE. Przed godziną 20 w Mażuciach doszło do pożaru drewnianego budynku gospodarczego. Trwa jego dogaszanie.

GOŁDAP. 31 maja doszło do zatrzymania włamywacza. Mężczyzna włamał się do piwnicy, ale zanim zdążył zbiec z łupem, spotkała go przykra niespodzianka.

GOŁDAP. 14 maja około godz. 20 do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi podjechał autobus. Pojazd został skierowany do kontroli przy pomocy urządzenia RTG.

GOŁDAP. To, że nie wszystkim podobają się ptaki nad gołdapskim zalewem, nie jest tajemnicą. Wydawać by się mogło, że ta niechęć nie dotyczy łabędzi. Niestety, jest chyba inaczej.

GOŁDAP. Kryminalni z gołdapskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do magazynu miejscowej organizacji charytatywnej. Okazał się nim znany policjantom 24-letni gołdapianin. Łupem złodzieja padła żywność przeznaczona dla potrzebujących.

POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci podsumowali akcję „Bezpieczny weekend majowy 2019”. Pomimo wzmożonego ruchu na drogach w tym okresie i jednego poważnego wypadku, funkcjonariusze tegoroczny długi weekend uznali za bezpieczny i spokojny.

GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi stanęli przed niełatwym zadaniem wyjaśnienia dość nietypowej kradzieży. 24-latek z okolic Białegostoku siłą i przemocą zabrał mieszkańcowi Gołdapi amstaffa, bo twierdził, że to jego pies.

GMINA GOŁDAP. Do tragicznego wypadku doszło wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 650 między Gołdapią a Grabowem. Droga jest zablokowana.

POWIAT GOŁDAPSKI. Tegoroczne święta wielkanocne miały spokojny przebieg. Na terenie miasta odnotowano dwa zdarzenia drogowe. Policjanci nałożyli 44 mandaty karne na kierowców, którzy naruszyli przepisy prawa o ruchu drogowym.

GOŁDAP. Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyły się postępowania prowadzone przez kryminalnych z Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku. 34-latek usłyszał m. in. zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem.

GOŁDAP, DZIĘGIELE. Dwóch kierowców, którzy wsiedli za kierownicę, mimo że zdecydowanie nie powinni tego robić, zatrzymali w minioną niedzielę gołdapscy policjanci. Obaj byli pijani, do tego jeden z nich nie ma uprawnień do kierowania.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali pijanego kierowcę. Mężczyzna pod wpływem alkoholu podjechał motorowerem do odprawy granicznej.

GOŁDAP. 11 kwietnia około godz. 5:20 do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi zgłosił się Litwin kierujący audi A6 na polskich numerach rejestracyjnych.

GOŁDAP, BEZLEDY. 4 kwietnia na granicy polsko-rosyjskiej funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przerwali podróż 3 obywatelom Rosji. Podróżni nie uregulowali zasądzonych kar grzywien za wcześniejszy przemyt wyrobów akcyzowych.

GOŁDAP. Wczoraj około 14:30 dyżurny straży otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego w Gołdapi przy Osiedlu II. Do zdarzenia natychmiast wyjechali strażacy z gołdapskiej jednostki ratowniczo-gaśniczej, Wojskowa Straż Pożarna oraz ochotnicy z Górnego.

GOŁDAP. Do pożaru doszło wczoraj około 12:30 w budynku przy ul. Warszawskiej w Gołdapi. Dyżurny straży został poinformowany o palącej się sadzy w kominie. Na miejscu okazało się, że sytuacja jest bardziej groźna.
Wyszukiwarka

Loading