GMINA GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali rosyjską rodzinę, która przekroczyła granicę w niedozwolonym miejscu. Celem mieszkańców obwodu kaliningradzkiego były Niemcy.

GRABOWO. Do pożaru budynku mieszkalnego i przyległej do niego drewnianej byłej wieży strażackiej doszło ostatniej nocy w Grabowie. Strażacy o zdarzeniu zostali poinformowali o godzinie 23.

GOŁDAP. 19 maja kilkanaście minut po godzinie 20 dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o pożarze altanki na terenie ogródków działkowych przy ul. Bagiennej.

GOŁDAP. Zakończyły się działania związane z zabraniem i wywiezieniem bomby z okresu II wojny światowej. Natrafiono wczoraj na nią podczas prac ziemnych między ulicami Wojska Polskiego i Polną.

GOŁDAP. Do nietypowej, ale i niebezpiecznej sytuacji doszło wczoraj popołudniu na ulicy Zielonej w Gołdapi. Idący ulicą mężczyzna się przewrócił i zaczął się mocno trząść. Zauważyli to pracownicy PWiK pracujący w pobliżu. Podnieśli alarm i poprosili będącego po służbie funkcjonariusza SG o pomoc.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich zatrzymali kierowcę audi, który miał 3-letni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

GOŁDAP. Do pożaru domu jednorodzinnego doszło dzisiejszej nocy w Gołdapi przy ul. Sportowej. Jedna osoba z poparzeniami została odwieziona do szpitala.

KOŚMIDRY. Wczoraj przed godziną 18 doszło do pożaru na terenie jednej z firm w Kośmidrach. W hali paliły się elementy wyciągnięte ze złomowanych samochodów (m.in. pianka poliuretanowa) i jedna z maszyn. W kilkugodzinnej akcji gaśniczej brało udział 19 strażaków.

GOŁDAP. W wielkanocny poniedziałek około godziny 18:20 na ul. Warszawskiej policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli mazdę. W trakcie legitymowania kierowcy funkcjonariusze ustalili, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Ponadto 26-letni Adam A. znajdował się w stanie nietrzeźwości.

GOŁDAP. Funkcjonariusze gołdapskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania, kradzieże i zniszczenia mienia, do których doszło na terenie ogródków działkowych.

OLECKO/POWIAT GOŁDAPSKI. Alan H. oraz Radosław C. podjęli decyzję, że wspólnie rozpoczną sprzedaż narkotyków na terenie Gołdapi. Mężczyźni sprzedali lub nieodpłatnie przekazali narkotyki w postaci amfetaminy i marihuany co najmniej kilkudziesięciu mieszkańcom powiatu gołdapskiego.

POWIAT GOŁDAPSKI. Ciepłe ostatnie dni spowodowały, że część osób postanowiło naruszyć ograniczenia i zakazy wprowadzone w związku z epidemią. Posypały się mandaty, są też wnioski o ukaranie do sądu.

GOŁDAP. W związku z nowymi zakazami wynikającymi z trwającego stanu epidemii gołdapscy policjanci przeprowadzili wzmożone działania kontrolne. Wczoraj za lekceważenie wprowadzonych obostrzeń mandatami ukarano 8 osób a w dwóch przypadkach wobec osób nieletnich zostaną sporządzone wnioski do sądu rodzinnego.

KOWALKI. Czy mając od lat w jednym miejscu przydomowy ogródek można coś nietypowego znaleźć w ziemi podczas wiosennych porządków? Okazuje się, że można i może to być bardzo niebezpieczne znalezisko.

GOŁDAP/ROSJA. Około 17:30 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze. Zgłaszający nie był jednak w stanie podać dokładnej jego lokalizacji. Zaniepokoił jednak go czarny dym, który widział po północnej stronie gminy Gołdap, dlatego zadzwonił na numer Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

DK65. Gołdapscy policjanci zatrzymali 37-latka, który jechał samochodem osobowym mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Ponadto Bartłomiej B. nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po krótkim pościgu został zatrzymany.

GOŁDAP. Policjanci gołdapskiej drogówki zatrzymali kierowcę, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 110 km/h. Za to wykroczenie 24-latek odpowie przed sądem.

OLECKO. 27 lutego Prokuratura Rejonowa w Olecku skierowała do Sądu Okręgowego w Suwałkach akt oskarżenia przeciwko 28-letniemu Pawłowi K. oskarżonemu o dokonanie zabójstwa swojego 2 lata młodszego brata. Do tragedii doszło 18 czerwca 2019 roku we Wronkach Wielkich.

GMINA GOŁDAP. Blisko 1700 złotych stracił mieszkaniec powiatu oleckiego okradziony przez 24-latka z gminy Gołdap. Mężczyzna podczas zakrapianej imprezy okradł współbiesiadnika, po czym dokonał kilku płatności przy pomocy przywłaszczonej karty bankomatowej.

GOŁDAP. Około godziny 15:20 na skrzyżowaniu ul. Gumbinskiej z obwodnicą doszło do zderzenia dwóch samochodów: opla i toyoty. Jedna osoba trafiła do szpitala. 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading