Loading


GMINA GOŁDAP. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 65 z drogą w kierunku Górnego wywróciła się ciężarówka przewożąca zwierzęta. Kierowcy nic się nie stało.

GOŁDAP. By wydobyć papierosy ukryte w autobusie, funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej musieli użyć specjalistycznych narzędzi i mocno się napracować.

GOŁDAP. W poniedziałek około godziny 22.30 w zajezdni PKS doszło po pożaru autobusu. Straty wyceniono na około 15 tysięcy złotych.

GOŁDAP. Rosjanin poszukiwany listem gończym przez polski wymiar sprawiedliwości wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej.

GOŁDAP. Na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi Rosjanin znieważył funkcjonariusza Straży Granicznej w związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi.

GOŁDAP. 30 listopada do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi zgłosił się Polak kierujący autobusem Ikarus na gołdapskich numerach rejestracyjnych.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali Rosjanina posługującego się paszportem, w którym zamieszczono sfałszowany stempel polskiej kontroli granicznej.

GMINA GOŁDAP. Funkcjonariusze skontrolowali blisko 50 pojazdów. Za nadmierną emisję spalin mundurowi zatrzymali dowód jeden rejestracyjny.

GOŁDAP. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 32-latka. W centrum Gołdapi mieli go uderzać i kopać po całym ciele.

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali 18-latka, który wykorzystując chwilę nieuwagi jednego z klientów baru ukradł mu portfel wraz z gotówką, dowodem osobistym i kartą płatniczą.

GOŁDAP, OLECKO. Około 60 tysięcy złotych warte są towary z podrabianymi znakami towarowymi, jakie zatrzymali 21 listopada funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej i SG.

GOŁDAP. Kolejny autobus z przemytniczymi skrytkami został zatrzymany na przejściu granicznym w Gołdapi. Pojazd z polskimi numerami rejestracyjnymi na pasie odpraw na przejściu w Gołdapi pojawił się 18 listopada.

GOŁDAP. 16 listopada do odprawy celnej na przejściu granicznym w Gołdapi podjechał autobus na polskich numerach rejestracyjnych. Pojazd został skierowany do budynku kontroli szczegółowej.

GOŁDAP. Mieszkaniec gminy Gołdap zgłosił policjantom, że na jednej z ulic miasta padł ofiarą rozboju. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyzna nie został napadnięty, a przestępstwo wymyślił, by mieć alibi.

GOŁDAP. Mercedes sprinter, który miał zostać zwrócony do wypożyczalni w Niemczech, został zatrzymany 15 listopada przez funkcjonariuszy SG na polsko-rosyjskim przejściu granicznym w Gołdapi.

GOŁDAP. Do nietypowego zdarzenia wezwani zostali dziś gołdapscy strażacy. Zapalił się wózek dla niepełnosprawnych.

GOŁDAP. Bombę lotniczą z czasów II wojny światowej znaleźli dzisiaj rano robotnicy podczas prac ziemnych na ulicy Podgórnej w Gołdapi. Ewakuowano mieszkańców oraz zamknięto okoliczne sklepy i urzędy.

GOŁDAP. Przy ul. Podgórnej przy „Arti” natrafiono dziś na niewybuchna niewybuch najprawdopodbniej z czasów II wojny światowej. Służby zabezpieczają teren. Trwa ewakuacja mieszkańców i pracowników pobliskich urzędów oraz firm.

GOŁDAP. Autem przez pomyłkę odjechał inny kierowca, a o pomyłce dowiedział się od policjantów.

GOŁDAP. 22-letnia matka oraz jej 28-letni konkubent, którzy opiekowali się 18-miesięcznym dzieckiem, już wkrótce będą tłumaczyć się przed sądem. W chwili interwencji policjantów oboje byli pijani.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przerwali podróż obywatelowi Rosji, poszukiwanemu przez polski wymiar sprawiedliwości.

POWIAT GOŁDAPSKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi przerwali podróż kierowcy, który miał ponad 2,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

POWIAT GOŁDAPSKI. Policyjna akcja „Znicz 2017” w Gołdapi i w regionie przebiegła bardzo spokojnie, bez korków i większych utrudnień na drogach.

GMINA GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili ślady wejścia wbrew przepisom na pas drogi granicznej. Pozostawił je obywatel Niemiec, który chciał zwiedzić Rosję.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali Rosjanina poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania przez niemiecki wymiar sprawiedliwości m.in. za oszustwo.

GOŁDAP. Około godziny 16.30 na ul. Paderewskiego w Gołdapi doszło do wypadku drogowego. W jego wyniku 12-latka trafiła do szpitala.

GMINA GOŁDAP. Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 28-latkowi, który włamał się do obory znajdującej się na terenie fermy hodowlanej położonej w gminie Gołdap.

DZIĘGIELE. Do pożaru budynku mieszkalnego doszło dziś około godziny 9 w Dzięgielach.

GOŁDAP. Kolejny nietrzeźwy kierowca na gołdapskich drogach. Tym razem wpadł 40-latek. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

GOŁDAP. Prawie 1,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał obywatel Litwy, który chciał wjechać do Polski przez drogowe przejście graniczne w Gołdapi.

logowanie