Loading

GOŁDAP. Mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę daewoo. Teraz 34-letni mężczyzna przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo drogowe.

ŻYTKIEJMY. Nadmierna prędkość to ciągle jeden z głównych powodów tragicznych zdarzeń na drogach. Gołdapscy policjanci w miniony piątek zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym.

GOŁDAP. Dzięki interwencji młodych mężczyzn gołdapscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 28-latka, który kierował volkswagenem i uderzył w murek.

ŻYTKIEJMY. Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy w Żytkiejmach pobili dwie osoby.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili mężczyznę, który biegał po pasie drogi granicznej.

GMINA DUBENINKI. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach ujawnili osobę, która wbrew przepisom weszła na pas drogi granicznej.

GOŁDAP. W nocy, 12 maja gołdapscy policjanci pomogli 84-letniej kobiecie. Podczas patrolowania terenu miasta po godz. 2.00 funkcjonariusze zauważyli samotną starszą panią, która wyglądała na zagubioną.

GOŁDAP. Policjanci z gołdapskiej komendy, dzięki reakcji świadków zdarzenia, zatrzymali pijanego kierowcę volvo.

DUBENINKI. Do wypadku doszło dziś około 20.40 na drodze wojewódzkiej nr 651 na wjeździe do Dubeninek. Z nieustalonych na razie przyczyn, kierujący audi A4 na prostym odcinku zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

JEZIORKI. Do tragedii doszło dziś w Jeziorkach. Zginął 66-letni mężczyzna.

GMINA GOŁDAP. W środę na terenie powiatu gołdapskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich to rowerzyści, trzeci to motorowerzysta.

GOŁDAP. Policjanci ustalili i zatrzymali 28-letnią mieszkankę gminy Gołdap, która powiadomiła o podłożeniu bomby w bibliotece w Gołdapi.

GOŁDAP. W poniedziałek wielkanocny około godziny 9.40 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Jaćwieskiej.

GOŁDAP. Dziś około 8.45 na obwodnicy Gołdapi doszło do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.

KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. Wypalanie traw w Polsce jest niechlubną tradycją, z którą od lat zmagają się strażacy, służby leśne i ochrony środowiska, policjanci oraz strażnicy miejscy.

GOŁDAP. 29 marca późnym popołudniem na jednej z ulic Gołdapi policjanci interweniowali w sprawie 76-letniego mężczyzny, który z powodu problemów z pamięcią stracił orientację w terenie i nie był w stanie wrócić do domu.

GALWIECIE. Jechał bez kasku, na zakazie i podwójnym gazie. Mowa o 32-letnim mieszkańcu gminy Gołdap, którego zatrzymał do kontroli wspólny patrol ruchu drogowego i straży granicznej. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu.

GOŁDAP. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21 na ul. Żeromskiego w Gołdapi. 19-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem i dachował.

GOŁDAP. Pierwszy dzień wiosny, potocznie nazywany dniem wagarowicza to dla wielu młodych ludzi okazja, by choć na kilka godzin urwać się ze szkoły i lekcji. Dla policjantów to zaś dzień wzmożonych działań prewencyjnych.

BOĆWINKA. Policjanci wydziału kryminalnego gołdapskiej komendy policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu osobowego.

GMINA GOŁDAP. 11 marca pies służbowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej z placówki w Gołdapi wspierał miejscowych policjantów w poszukiwaniach sprawcy kradzieży dokonanej w Rożyńsku Małym.

GOŁDAP. 8 marca funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali 2 obywateli Białorusi, którzy przybyli do naszego kraju, by podjąć pracę ślusarzy w jednej z lokalnych firm.

GOŁDAP. W mijającym tygodniu policjanci ruchu drogowego gołdapskiej komendy przeprowadzili działania prewencyjno-kontrolne pn. „Alkohol i narkotyki” oraz „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

GOŁDAP. Wczoraj późnym wieczorem jeden z mieszkańców zatrzymał jadący ulicą patrol policji. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że czterech młodych ludzi na ul. Matejki wyciągało wkłady z koszy ulicznych i rozrzucało śmieci, dodatkowo idąc kopali zaparkowane auta.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi zatrzymali BMW, które widniało w bazie danych jako utracone na terytorium Niemiec.

GOŁDAP. Strażacy interweniowali dziś w jednym z mieszkań w Gołdapi przy ul. Podgórnej. Powodem był dym się z niego wydobywający.

GOŁDAP. Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło wczoraj przed godziną 19 na skrzyżowaniu obwodnicy z ulicami Gumbińską i Zadumy. Na szczęście uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

KONIKOWO. Pasażerka audi trafiła do szpitala po tym, jak kierująca autem straciła nad nim panowanie i zjechała do rowu. Powodem wypadku mogła być śliska nawierzchnia, ale szczegółowe przyczyny ustalają gołdapscy policjanci.

GOŁDAP. Do aresztu śledczego trafił 20-latek zatrzymany przez gołdapskich policjantów.

WRONKI WIELKIE. Rano w wielu miejscach na drogach w naszym powiecie było bardzo ślisko. Niestety, nie wszystkim kierowcom udało się po nich szczęśliwie dojechać do celu.

logowanie