Loading

LIDZBARK WARMIŃSKI. W miniony piątek w rejonie skrzyżowania ulicy Mławskiej i Wiejskiej doszło do potrącenia dziecka na przejściu dla pieszych. Kierowca dostawczego renault nie zatrzymał się i odjechał.

GMINA BANIE MAZ. W miniony weekend funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich ujawnili dwóch nietrzeźwych kierowców ciągników rolniczych.

GOŁDAP. Aż 5 kilogramów amfetaminy zostało zabezpieczonych podczas akcji gołdapskich policjantów na początku czerwca. W związku z tą sprawą 3 mieszkańców Gołdapi trafiło do aresztu.

GOŁDAP. Do kolizji opla i mazdy doszło wczoraj na ul. Kościuszki w Gołdapi. Na szczęście żadnemu z uczestników kolizji nic poważniejszego się nie stało.

POWIAT OLECKI. Wczoraj podczas prowadzonych działań prewencyjno-kontrolnych ph. „Prędkość”, oleccy policjanci zatrzymali trzech kierujących, którzy w obszarze zabudowanym przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50km/h.

GMINA KRUKLANKI. Nadmierna prędkość była przyczyną tragicznego wypadku w okolicach miejscowości Jeziorowskie. 42-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego zginął na miejscu.

KONIKOWO. Do wypadku doszło w sobotę około 17:45 na drodze wojewódzkiej w pobliżu Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz. 2 osoby trafiły do szpitala. Sprawca zdarzenia był pijany.

GOŁDAP. Policjanci ruchu drogowego odpowiedzialni za kontrolę autobusu nie dopuścili dziś do dalszej jazdy nietrzeźwego kierowcy, który miał zawieźć dzieci na zawody sportowe do Łodzi.

GOŁDAP. Na pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej natrafili dziś rano robotnicy podczas prac budowlanych przy ulicy Jaćwieskiej w Gołdapi. Ewakuowano mieszkańców oraz zamknięto okoliczne sklepy.

GMINA GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 18, 19 i 23 lat podejrzanych o pobicie 20-latka z gminy Gołdap.

GOŁDAP/OLECKO. W lipcu ubiegłego roku policjanci pracowali na miejscu napadu rabunkowego na lombard znajdujący się w centrum Gołdapi. Właściciel oszacował wtedy straty na ponad 30 tysięcy złotych. Jak ustalili śledczy napadu nie było, a został on upozorowany m.in. pracownicę punktu.

GOŁDAP. W niedzielę na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi zatrzymano 35-letniego Rosjanina, który próbował wjechać do Polski pomimo, że nie opłacił kary grzywny.

GOŁDAP. 19-letni mieszkaniec Gołdapi usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Młody mężczyzna trafił w ręce policjantów po tym, jak zaatakował byłego chłopaka swojej dziewczyny, bo ten na jednym z popularnych portali społecznościowych lajkował jej zdjęcia.

OLECKO. W Sądzie Rejonowym w Olecku odbyła się dziś rozprawa dotycząca zaboru samochodu służbowego Starostwa Powiatowego w Gołdapi w celu krótkotrwałego użycia oraz jazdy po pijanemu. Oskarżonym jest 55-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego.

GOŁDAP. Mając ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę daewoo. Teraz 34-letni mężczyzna przed sądem odpowie za popełnione przestępstwo drogowe.

GOŁDAP. Dzięki interwencji młodych mężczyzn gołdapscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 28-latka, który kierował volkswagenem i uderzył w murek.

GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujawnili mężczyznę, który biegał po pasie drogi granicznej.

GOŁDAP. W nocy, 12 maja gołdapscy policjanci pomogli 84-letniej kobiecie. Podczas patrolowania terenu miasta po godz. 2.00 funkcjonariusze zauważyli samotną starszą panią, która wyglądała na zagubioną.

GOŁDAP. Policjanci z gołdapskiej komendy, dzięki reakcji świadków zdarzenia, zatrzymali pijanego kierowcę volvo.

JEZIORKI. Do tragedii doszło dziś w Jeziorkach. Zginął 66-letni mężczyzna.

GMINA GOŁDAP. W środę na terenie powiatu gołdapskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Dwóch z nich to rowerzyści, trzeci to motorowerzysta.

GOŁDAP. Policjanci ustalili i zatrzymali 28-letnią mieszkankę gminy Gołdap, która powiadomiła o podłożeniu bomby w bibliotece w Gołdapi.

GOŁDAP. W poniedziałek wielkanocny około godziny 9.40 dyżurny straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w bloku przy ul. Jaćwieskiej.

GOŁDAP. Dziś około 8.45 na obwodnicy Gołdapi doszło do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala.

KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. Wypalanie traw w Polsce jest niechlubną tradycją, z którą od lat zmagają się strażacy, służby leśne i ochrony środowiska, policjanci oraz strażnicy miejscy.

GOŁDAP. 29 marca późnym popołudniem na jednej z ulic Gołdapi policjanci interweniowali w sprawie 76-letniego mężczyzny, który z powodu problemów z pamięcią stracił orientację w terenie i nie był w stanie wrócić do domu.

GALWIECIE. Jechał bez kasku, na zakazie i podwójnym gazie. Mowa o 32-letnim mieszkańcu gminy Gołdap, którego zatrzymał do kontroli wspólny patrol ruchu drogowego i straży granicznej. Mężczyzna miał w organizmie prawie promil alkoholu.

GOŁDAP. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 21 na ul. Żeromskiego w Gołdapi. 19-letni kierowca audi stracił panowanie nad autem i dachował.

GOŁDAP. Pierwszy dzień wiosny, potocznie nazywany dniem wagarowicza to dla wielu młodych ludzi okazja, by choć na kilka godzin urwać się ze szkoły i lekcji. Dla policjantów to zaś dzień wzmożonych działań prewencyjnych.

BOĆWINKA. Policjanci wydziału kryminalnego gołdapskiej komendy policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie samochodu osobowego.

logowanie