MKS Rominta Gołdap wraca do rozgrywek ligowych o mistrzostwo forBET IV Ligi. W sobotę z mierzy się na wyjeździe z MKS Mrągowia Mrągowo.

Po rundzie jesiennej gołdapianie z dorobkiem 19 punktów zajmują 10 miejsce w tabeli. Jutrzejszy rywal zajmuje obecnie 7 miejsce i ma na koncie 26 punktów.

MKS Rominta Gołdap:

Drużyna seniorów Miejskiego Klubu Sportowego Rominta zakończyła przygotowania do rundy rewanżowej rozgrywek ForBet IV Ligi prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Adama Wyszyńskiego przez dwa miesiące rozegrali 6 gier kontrolnych i zanotowali 4 porażki, 1 zwycięstwo i 1 remis.

W zbliżającej się rundzie wiosennej w barwach Rominty na pewno nie zobaczymy K. Łokietka. Kontuzjowani są bramkarz K. Wołos (uraz kolana) oraz T. Abramowicz (uraz ścięgna Achillesa). W barwach naszego klubu zobaczymy cztery nowe twarze. Pierwszym z nich jest T. Abramowicz, wychowanek Rominty, który z Gołdapi przeszedł do drużyny MOSP Białystok, a ostatnim jego klubem był KS Grabówka (podlaska IV liga). Z tego samego klubu dołączył również W. Kukliński - napastnik, który piłkarską przygodę zaczynał w drużynie MLKS Czarni Olecko, z którego trafił do MOSP Białystok, następnie Polonii Warszawa, Wissy Szczuczyn i KS Grabówka. Trzecim zawodnikiem, który w zbliżającej się rundzie będzie reprezentował Romintę jest Andrzej Szyszko. Ten doświadczony zawodnik ma za sobą występy w takich klubach jak Wigry Suwałki, Orlen Wisła Płock, Arka Gdynia Hetman Zamość 1934, Płomień Ełk, Ruch Chorzów, Czarni Olecko, Znicz Biała Piska, Sparta Augustów. Do drużyny seniorów dołączyli również kolejni zawodnicy z grupy młodzieżowej trenera Dariusza Wojtyny, a są nimi K. Modzalewski oraz B. Kalinowski.

Zarząd oraz zawodnicy zapraszają wszystkich do kibicowania naszej drużynie w walce o jak najwyższe miejsce w rozgrywkach ForBet IV Ligi. Liczymy na was i na waszą obecność. Do zobaczenia przy ul. Stadionowej 5A w Gołdapi!

 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.