GOŁDAP. Rozegrano pierwsze spotkania sezonu 2019/2020 o mistrzostwo ligi okręgowej gr. 1, w której po spadku z IV ligi udział bierze Rominta Gołdap. Na początek przyszło nam zmierzyć się na wyjeździe z beniaminkiem z Mikołajek, który po zwycięstwie w barażach po 4 latach ponownie gra w okręgówce. Na spotkanie pojechaliśmy w okrojonym składzie, czego powodem było wesele naszego zawodnika Damiana Ołowia. Kilku naszych zawodników było razem z Damianem i jego wybranką w tym ważnym dla nich dniu.

MKS Kłobuk Mikołajki - MKS Rominta Gołdap
2:4

Od początku spotkania zawodnicy z Kłobuka próbowali zaskoczyć naszą obronę długimi zagraniami, jednak żadna z prób nie przyniosła oczekiwanego efektu. Co prawda gospodarze jako pierwsi trafili bramkę bezpośrednim strzałem K. Kierzkowskiego z rzutu wolnego w 21’, ale z prowadzenia cieszyli się dokładnie minutę, ponieważ bramkę wyrównującą po dobrej akcji M. Mościńskiego w 22’ zdobył K. Słowicki. Chwilę później ponownie dobra akcja Mościńskiego i mieliśmy rzut karny, którego niestety nie trafił M. Litwiński.

Druga połowa spotkania to już dominacja naszej drużyny. W 50’ na 1:2 podwyższył K. Słowicki, a w 61’ i 74’ trafienia zaliczył D. Paszkowski. Gospodarze trafili do siatki jeszcze w 77’, kiedy to po błędzie jednego z naszych zawodników w środku pola dobrze rozegraną akcję wykorzystał B. Zacharewicz. (ZK)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading