GOŁDAP. Przegrywamy spotkanie 18 kolejki z Olimpią II Elbląg 1:4 na inaugurację rundy wiosennej IV ligi. Goście wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny przyjechali do Gołdapi po 3 punkty i tak też się stało.

Sobotni mecz od początku nie układał się dobrze naszej drużynie. W 3 minucie spotkania po faulu M. Mościńskiego w polu karnym sędzia bez wahania wskazał jedenastkę, a pewny strzał na bramkę zamienił Sochań. Kilka minut później w doskonałej sytuacji do wyrównania znalazł się R. Gulbierz jednak jego strzał przeleciał ponad bramką. Co nie udało się naszej drużynie udało się gościom. W 14 minucie dobrym strzałem zza pola karnego popisał się Rynkowski i było już 0:2. Kilka dobrych akcji naszej drużyny przyniosło oczekiwany efekt. Po dobrym podaniu w środku pola na indywidualną akcję zdecydował Dyniszuk i to właśnie za faul na nim sędzia podyktował rzut karny naszej drużynie. Bramkę kontaktową trafia Gulbierz i jest 1:2. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Kilka dobrych akcji było zarówno po naszej stronie jak i po stronie gości, którzy w tym dniu byli skuteczniejsi. Bramkę na 1:3 z rzutu wolnego zdobył Markowski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem w doliczonym czasie gry na 1:4 podwyższył Olewnik.

Skład MKS Rominty Gołdap: Wołos, Tylenda, Piwko, Mościński, Rynkowski, Paszkowski, Kułak, Dyniszuk, Ołów, Gulbierz, Pachucki; rezerwowi: Kotula, Murwaski, Pawlukanis, Jastrzębski, Żukowski, Makowski.

MKS Rominta Gołdap

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading