GOŁDAP. Przegrywamy spotkanie 18 kolejki z Olimpią II Elbląg 1:4 na inaugurację rundy wiosennej IV ligi. Goście wzmocnieni zawodnikami pierwszej drużyny przyjechali do Gołdapi po 3 punkty i tak też się stało.

Sobotni mecz od początku nie układał się dobrze naszej drużynie. W 3 minucie spotkania po faulu M. Mościńskiego w polu karnym sędzia bez wahania wskazał jedenastkę, a pewny strzał na bramkę zamienił Sochań. Kilka minut później w doskonałej sytuacji do wyrównania znalazł się R. Gulbierz jednak jego strzał przeleciał ponad bramką. Co nie udało się naszej drużynie udało się gościom. W 14 minucie dobrym strzałem zza pola karnego popisał się Rynkowski i było już 0:2. Kilka dobrych akcji naszej drużyny przyniosło oczekiwany efekt. Po dobrym podaniu w środku pola na indywidualną akcję zdecydował Dyniszuk i to właśnie za faul na nim sędzia podyktował rzut karny naszej drużynie. Bramkę kontaktową trafia Gulbierz i jest 1:2. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa wyglądała bardzo podobnie. Kilka dobrych akcji było zarówno po naszej stronie jak i po stronie gości, którzy w tym dniu byli skuteczniejsi. Bramkę na 1:3 z rzutu wolnego zdobył Markowski, a tuż przed ostatnim gwizdkiem w doliczonym czasie gry na 1:4 podwyższył Olewnik.

Skład MKS Rominty Gołdap: Wołos, Tylenda, Piwko, Mościński, Rynkowski, Paszkowski, Kułak, Dyniszuk, Ołów, Gulbierz, Pachucki; rezerwowi: Kotula, Murwaski, Pawlukanis, Jastrzębski, Żukowski, Makowski.

MKS Rominta Gołdap

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka