Loading


GOŁDAP. Obchody 70-lecia Miejskiego Klubu Sportowego „Rominta” już w najbliższy weekend. Zapraszamy na miejski stadion OSiR w piątek, 13 lipca od godziny 10.00. W tym dniu rozgrywane będą dziecięce i młodzieżowe turnieje piłkarskie, dla publiczności prowadzone będą animacje z nagrodami, do dyspozycji najmłodszych będą darmowe pompowane zabawki, możliwość zapisów do różnych grup. Prowadzona będzie również akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

W sobotę, 14 lipca, w drugim dniu obchodów 70-lecia, na głównym stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną dwa mecz piłki nożnej: drużyn juniorów młodszych oraz seniorów Rominty. Przeciwnikiem będą drużyny suwalskich Wigier. Seniorzy zagrają więc z drużyną, która obecnie występuje w I lidze. W przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkurencje z nagrodami dla publiczności.

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach. Szczegóły na załączonych plakatach. Impreza organizowana pod patronatem burmistrza Gołdapi. (ZK)

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Rominta" serdecznie zaprasza też byłych zawodników Cresovii, Pogoni i Rominty do wspólnego świętowania 70-lecia powstania klubu.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!