GOŁDAP. Obchody 70-lecia Miejskiego Klubu Sportowego „Rominta” już w najbliższy weekend. Zapraszamy na miejski stadion OSiR w piątek, 13 lipca od godziny 10.00. W tym dniu rozgrywane będą dziecięce i młodzieżowe turnieje piłkarskie, dla publiczności prowadzone będą animacje z nagrodami, do dyspozycji najmłodszych będą darmowe pompowane zabawki, możliwość zapisów do różnych grup. Prowadzona będzie również akcja rejestracji potencjalnych dawców szpiku.

W sobotę, 14 lipca, w drugim dniu obchodów 70-lecia, na głównym stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrane zostaną dwa mecz piłki nożnej: drużyn juniorów młodszych oraz seniorów Rominty. Przeciwnikiem będą drużyny suwalskich Wigier. Seniorzy zagrają więc z drużyną, która obecnie występuje w I lidze. W przerwach pomiędzy meczami odbędą się konkurencje z nagrodami dla publiczności.

Zapraszamy do wzięcia udziału w obchodach. Szczegóły na załączonych plakatach. Impreza organizowana pod patronatem burmistrza Gołdapi. (ZK)

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego "Rominta" serdecznie zaprasza też byłych zawodników Cresovii, Pogoni i Rominty do wspólnego świętowania 70-lecia powstania klubu.

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading