Loading


GOŁDAP. Kolejne udane występy zanotowała drużyna „orlików” Akademii Piłkarskiej Rominty Gołdap. Podopieczni Dariusza Wojtyny w meczu derbowym rozgrywanym w ramach Mistrzostw Województwa Orlików pokonali swoich rówieśników z LKS Pogoń Banie Mazurskie 14:0. W drugim spotkaniu tego samego turnieju młodzi piłkarze z Gołdapi pokonali także wysoko CWKS Vęgorię Węgorzewo 12:4 i są zdecydowanym liderem w swojej grupie rozgrywkowej. W obu spotkaniach gołdapskie orliki reprezentowali następujący zawodnicy: Kacper Jankowski, Olek Rembecki, Michał Zbierajewski, Aaron Różański, Konrad Modzelewski, Kacper Chalecki, Bartek Kalinowski, Igor Krepsztul, Bartek Hołdyński, Wiktor Tomaszewski, Gabriel Graużul, Filip Kowalski, Marcin Skiba i Jakub Ziemiacki.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!