Loading


GOŁDAP. 12 maja zawodnicy Rominty z grupy młodzików rozegrali drugie spotkanie w walce o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej rozgrywek WMZPN. Przeciwnikiem był lider grupy, drużyna MKS Ełk.

Początek spotkania był nerwowy, gra była szarpana, co wykorzystali przeciwnicy z Ełku. Po strzale z bliskiej odległości wyszli na prowadzenie. Kilka minut później po dobrych akcjach naszej drużyny sfaulowany przed polem karnym został Kamil Żuk z Rominty. Chwilę później poszkodowany bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza z Ełku doprowadzając do remisu. Takim również wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie spotkania gra była wyrównana, jednak wygrywa ten, który popełnia mniej błędów. Tego dnia więcej błędów popełniła nasza drużyna, bo to właśnie po błędach padły dwie bramki, ustalając wynik spotkania na 1:3. W kontekście całego meczu zawodnikom z Gołdapi należą się jednak pochwały, nie brakowało walki i zaangażowania, a na wynik przyjdzie jeszcze czas.

Kolejny mecz już dziś z AP Huragan Pisz. Początek spotkania o godzinie 17.00. Zapraszamy na stadion.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!