GOŁDAP. 12 maja zawodnicy Rominty z grupy młodzików rozegrali drugie spotkanie w walce o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej rozgrywek WMZPN. Przeciwnikiem był lider grupy, drużyna MKS Ełk.

Początek spotkania był nerwowy, gra była szarpana, co wykorzystali przeciwnicy z Ełku. Po strzale z bliskiej odległości wyszli na prowadzenie. Kilka minut później po dobrych akcjach naszej drużyny sfaulowany przed polem karnym został Kamil Żuk z Rominty. Chwilę później poszkodowany bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza z Ełku doprowadzając do remisu. Takim również wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W drugiej połowie spotkania gra była wyrównana, jednak wygrywa ten, który popełnia mniej błędów. Tego dnia więcej błędów popełniła nasza drużyna, bo to właśnie po błędach padły dwie bramki, ustalając wynik spotkania na 1:3. W kontekście całego meczu zawodnikom z Gołdapi należą się jednak pochwały, nie brakowało walki i zaangażowania, a na wynik przyjdzie jeszcze czas.

Kolejny mecz już dziś z AP Huragan Pisz. Początek spotkania o godzinie 17.00. Zapraszamy na stadion.

 

 


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading