Loading


GOŁDAP/KRUKLANKI/PISZ. Kolejne spotkania w młodzieżowych rozgrywkach prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej rozegrały drużyny Rominty Gołdap. W piątek zespół młodzików dwukrotnie zremisował z drużynami z Ełku (mecze rozgrywane turniejowo). W sobotnim wyjazdowym spotkaniu juniorów młodszych pomiędzy Romintą Gołdap a Startem Kruklanki padł remis 2:2. Obie bramki dla gołdapskiej drużyny strzelił Daniel Górski. W sobotę swoje drugie spotkanie w II lidze wojewódzkiej rozegrali też juniorzy starsi. W wyjazdowym spotkaniu w Piszu przegrali z tamtejszym Mazurem 0:3. Kolejne mecze drużyn młodzieżowych już w najbliższy weekend w Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!