Loading


GOŁDAP. Po przerwie wakacyjnej na ligowe boiska powrócili zawodnicy grup młodzieżowych Miejskiego Klubu Sportowego Rominta Gołdap.

W miniony piątek na bocznej płycie stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji pierwsze mecze w nowym sezonie rozgrywek rozegrała grupa młodzików. Podopieczni Dariusza Wojtyny wygrali dwa mecze pokonując drużyny przyjezdne z Węgorzewa 4:1 i 4:0. Bramki dla Rominty strzelali T. Abramowicz i D. Mogielnicki.

Kolejne spotkania zostały rozegrane w sobotę i niedzielę. W sobotę juniorzy młodsi bezbramkowo zremisowali z Mamrami Giżycko. W niedzielę bardzo dobrze w rozgrywki II ligi wojewódzkiej juniorów starszych weszli podopieczni Zbigniewa Konobrockiego, którzy bez problemów pokonali zawodników z Victorii Bartoszyce 4:1. Bramki dla Rominty strzelili Hubert Miazek, Matuesz Wiszniewski (2) i Kamil Kowalewicz.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!