Loading


GOŁDAP. Trzeci dzień tegorocznych Dni Gołdapi rozpoczął się o 10.00 od dwóch turniejów piłkarskich na boiskach OSiR. Zorganizowane zostały w związku obchodami 70-lecia istnienia Miejskiego Klubu Sportowego Rominta.

GOŁDAP. Obchody 70-lecia Miejskiego Klubu Sportowego „Rominta” już w najbliższy weekend. Zapraszamy na miejski stadion OSiR w piątek, 13 lipca od godziny 10.00.

GOŁDAP. Kolejne udane występy zanotowała drużyna „orlików” Akademii Piłkarskiej Rominty Gołdap. Podopieczni Dariusza Wojtyny zdecydowanie wygrali dwa mecze.

GOŁDAP. Wola walki, wola zwycięstwa, zaangażowanie, charakter... w samych superlatywach można, a nawet trzeba pisać i mówić o tym, co zrobiła 26 sierpnia drużyna prowadzona przez Michała Mościńskiego podczas wyjazdowego spotkania w Ornecie.

GOŁDAP. Rozpoczęły się rozgrywki o mistrzostwo IV ligi Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Pierwszym przeciwnikiem Rominty Gołdap była drużyna Orlęta Reszel. Gołdapianie wyszli z pojedynku zwycięsko. Przed własną publicznością wygrali 1:0.

GOŁDAP. 13 sierpnia Rominta Gołdap rozpocznie ligowe rozgrywki w sezonie 2017/2018. Na początek zmierzy się przed własną publicznością z drużyną z Rzeszla.

GOŁDAP. W sobotę Rominta zmierzyła się na wyjeździe z Czarnymi Olecko. Dzięki golowi zdobytemu przez Tomasza Kamińskiego gołdapianie wygrali spotkanie 1:0 i awansowali do kolejnej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski.

GOŁDAP. 22 lipca Rominta Gołdap pokonała czwartoligową Warmię Grajewo 3:0. Mecz rozegrany został na stadionie w Gołdapi.

GOŁDAP. Czy Rominta Gołdap przestanie wkrótce istnieć? O takiej możliwości  możemy przeczytać na klubowej stronie internetowej.

GOŁDAP. Bardzo ważne zwycięstwo odnieśli we wtorek zawodnicy Rominty Gołdap z grupy trampkarzy, prowadzeni przez Michała Mościńskiego. Pokonali wicelidera tabeli GKS Mamry Giżycko 2:0.

GOŁDAP. 12 maja zawodnicy Rominty z grupy młodzików rozegrali drugie spotkanie w walce o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej rozgrywek WMZPN. Przeciwnikiem był lider grupy, drużyna MKS Ełk.

GOŁDAP. 6 listopada Rominta Gołdap pokonała przed własną publicznością Błękitnych Orneta 4:1.

GOŁDAP. Juniorzy MKS Rominta Gołdap zostali zwycięzcami rozgrywek o mistrzostwo II ligi wojewódzkiej A1 Junior Grupa 1.

GOŁDAP. Kolejne spotkania ligowe rozegrały drużyny młodzieżowe Miejskiego Klubu Sportowego Rominta Gołdap.

GOŁDAP. Rominta Gołdap pokonała 1:0 Tęczę Biskupiec w meczu drugiej kolejki warmińsko-mazurskiej IV ligi.

GOŁDAP. Piękny sen się zakończył. We wtorek Rominta Gołdap uległa Arce Gdynia 1:4 i odpadła z piłkarskich rozgrywek o Puchar Polski.

LIDZBARK WARMIŃSKI. Rominta Gołdap pokonała dziś 3:1 Tęczę Biskupiec i zdobyła Wojewódzki Puchar Polski.

GOŁDAP. Rominta Gołdap pokonała dziś Olimpię Elbląg i awansowała do finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.

WĘGORZEWO/GOŁDAP. Bardzo udany początek wiosennych rozgrywek w piłce nożnej o Mistrzostwo Województwa Warmiński-Mazurskiego zanotowali młodzicy MKS Rominta Gołdap.

DZIAŁDOWO. Rominta Gołdap w wyjazdowym spotkaniu w sobotę pokonała 1:0 drużynę z Działdowa.

GOŁDAP/MIŁKI. Wysokie wygrane odnotowały w ostatni weekend drużyny juniorów młodszych i juniorów starszych Miejskiego Klubu Sportowego Rominta w Gołdapi.

OLECKO. Juniorzy starsi Rominty prowadzeni przez Z. Konobrockiego pokonali w wyjazdowym spotkaniu Czarnych Olecko 6:0.

WILKOWO. Wczoraj rozgrywane były piłkarskie spotkania 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski.

SZCZUCZYN. Rominta Gołdap przegrała w minioną sobotę wyjazdowe spotkanie 10 kolejki o mistrzostwo III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej z Wissą Szczuczyn 1:2 (0:1).

WIKIELEC. Seniorzy Rominty Gołdap zremisowali dziś 3:3 z wyjazdowym spotkaniu z GKS Wikielec.

GOŁDAP/KRUKLANKI/PISZ. Kolejne spotkania w młodzieżowych rozgrywkach prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej rozegrały drużyny Rominty Gołdap.

GOŁDAP. Rominta Gołdap wygrała dziś ligowe spotkanie z Granicą Kętrzyn 2:0 (1:0). Bramki strzelili Patryk Kostrzanowski w 43 minucie i Michał Mosiński z rzutu karnego w 72 minucie.

GOŁDAP. Po przerwie wakacyjnej na ligowe boiska powrócili zawodnicy grup młodzieżowych Miejskiego Klubu Sportowego Rominta Gołdap.

GRAJEWO. Rominta wygrała sobotnie wyjazdowe spotkanie z Warmią Grajewo 2:1. Gole dla Rominty zdobyli Michał Mościński i Daiji Kimura.

ELBLĄG. W czwartej kolejce III ligi Rominta Gołdap podczas wyjazdowego spotkania uległa Concordii Elbląg 1:5 (1:1).