LISTY CZYTELNIKÓW. Witam. Chciałam zgłosić pewne przykre incydenty mające miejsce przed Świętem Zmarłych na terenie Gołdapi. Otóż gówniarzeria, która krążyła po mieście ochoczo zbierając cukierki na "Halloween", gdy ich nie dostawała to obrzucała okna lub drzwi mieszkań jajkami z mąką, dodając napisy na posesjach np. "tu nie dają cukierków", zostawiając kupę sprzątania ich właścicielom.

Dlatego kieruję gorący apel do rodziców tej niewychowanej patologii. Jeżeli do wieczora nie zgłoszą się pod adresy właścicieli lokali, na których zostawili swoje "ślady", nagrania z monitoringu tych obiektów trafiają na policję i do dyrektorów szkół. Na litość boską - co Wam do głowy strzeliło??? Czy myślicie, że niszcząc czyjeś mienie zyskujecie więcej cukierków czy innych słodyczy??? Ja wam znajdę zajęcie, jeżeli się tak nudzicie po lekcjach.

PS. Jestem ofiarą tych wygłupów, w zaawansowanej ciąży. Rodzę za kilka dni. Moje wysiłki, żeby umyć okna przed rozwiązaniem nie dalej jak 3 tygodnie temu, kiedy jeszcze było tak cieplutko, poszły na marne. Nie wymagam zbyt wiele, wystarczy że sprawca sam sie zgłosi i pomyje dokładnie to, co pobrudził. Wysyłam przykładowe zdjęcia:

Dodam, że to wszystko w ciągu tych kilku dni, w takcie których wyjechałam do rodziny. To wszystko zaschło do tego stopnia, że nie mogłam otworzyć rolety zewnętrznej ani okna. Dopiero jak polałam wrzątkiem z czajnika, coś ruszyło.

imię i nazwisko do wiadomości redakcji

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!