GOŁDAP. W grudniowe południe nad gołdapskim jeziorem, a dokładniej w grocie solnej spotkali się realizatorzy Szkoły dla Rodziców i Wychowawców, z którymi miałam przyjemność prowadzić zajęcia kwalifikacyjne.

Po miłym, niemal godzinnym relaksie, w otoczeniu tężni, wymielili się doświadczeniami i przemyśleniami na temat prowadzenia warsztatów głównie dla rodziców. Aby wiedzieć, jak wspierać wychowawców dzieci, przyjechali do Gołdapi i sami dzielili się wiedzą i literaturą, i narzędziami. Głównym celem spotkania było poznanie wskazówek, jak kochać nieswoje (np. adoptowane) dziecko. Zaproponowałam spotkanie, gdyż uważam, iż człowiek przez całe życie powinien troszczyć się o rozwój własny, a nawet cudzy.

Przy okazji spotkania niektórzy po raz pierwszy ujrzeli nasz nadjeziorny gołdapski krajobraz. Ufam, iż zawitają tu ponownie na wiosnę, gdyż pragnę, by spotkania "Grupy Wspierania Rodziców i Wychowawców" odbywały się w cyklu kwartalnym. Zapraszam zainteresowanych do kontaktu na fb.

Z uwagi na grudniowy czas zapraszam do świątecznej już refleksji w rodzinach i nie tylko...

Ewa Jurkiewicz

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading