(ODWOŁANE) V Targi Pracy i Edukacji

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2020-03-17 10:00
Miejsce
hala OSiR w Gołdapi
Organizator
PUP w Gołdapi

2020-03-10 10:50
Informujemy, iż w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusa na terenie kraju i wystosowaną rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego o odwołaniu wszystkich imprez masowych organizowanych w pomieszczeniach zamkniętych, podjęliśmy decyzję o odwołaniu V Targów Pracy i Edukacji zaplanowanych na dzień 17 marca 2020r. W przypadku podjęcia decyzji o nowym terminie V Targów Pracy i Edukacji Pracy, zostanie ona podana do publicznej wiadomości. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do współpracy.

dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi


 
 

Terminy

  • 2020-03-17 10:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading