Rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2019-05-25 10:00
Miejsce
start przy pomniku I. Kanta w Gołdapi
Organizator
Biblioteka Publiczna w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy

 

GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym „Odjazdowy Bibliotekarz”. Odbędzie się on 25 maja. Start będzie przy pomniku Immanuela Kanta, zakończenie pod leśną wiatą w Jurkiszkach. Tu na uczestników czekać będą ognisko, zabawy i konkursy.

W rajdzie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Ze względu na to, że część trasy przebiegać będzie droga publiczną, jednym z warunków udziału osób niepełnoletnich jest posiadanie przez nie karty rowerowej. Zgłoszenia chętnych do udziału przyjmowane są w Bibliotece Publicznej w Gołdapi do 20 maja. Osoby, które do tego dnia przekażą karty zgłoszeniowe, podczas rajdu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji i karta zgłoszeniowa w regulaminie.

 
 

Terminy

  • 2019-05-25 10:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading