Loading


III Targi Pracy i Edukacji

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2018-03-20 10:00 - 13:00
Miejsce
hala OSiR w Gołdapi
Organizator
PUP w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi zaprasza pracodawców, agencje zatrudnienia, szkoły średnie i wyższe oraz instytucje szkoleniowe do wzięcia udziału w III Targach Pracy i Edukacji.

Targi Pracy i Edukacji są już cyklicznym wydarzeniem, na którym to wystawcy mogą zaprezentować swoją ofertę zatrudnieniową lub edukacyjną. Targi odbędą się 20 marca w hali OSiR przy ul. Partyzantów 31, w godzinach od 10.00 do13.00. Udział w targach to dobra okazja do podzielenia się wzajemną wiedzą i doświadczeniem, a także szansa przybliżenia własnej oferty zatrudnieniowej lub szkoleniowej osobom zainteresowanym podjęciem pracy bądź edukacji w określonym zawodzie. Wystawcom zapewniamy stoiska wystawiennicze, dobrą organizację i promocję. Udział w targach, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających jest bezpłatny.

Podmioty zainteresowane wystawieniem swoich stanowisk na tegorocznych targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępnego na stronie http://goldap.praca.gov.pl) i przesłanie go na adres PUP w Gołdapi, ul. Żeromskiego 18, faksem 87 615 03 95 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 05 marca.

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

 
 

Terminy

  • 2018-03-20 10:00 - 13:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!