Loading
 
 
 
 


(ODWOŁANY) 29 Bieg Jaćwingów

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2018-01-28
Miejsce
Las Kumiecie
Organizator
OSiR w Gołdapi

Z przykrością informujemy, że ze względu na znaczne pogorszenie pogody (dodatnia temperatura, opady deszczu), oraz nieprzychylne prognozy pogodowe na kolejne dni, Bieg Jaćwingów w terminie 27-28 stycznia oraz 3-4 lutego nie odbędzie się. Zawody zostają odwołane do pojawienia się odpowiedniej ilości pokrywy śnieżnej. Jak tylko warunki na to pozwolą, z przyjemnością poinformujemy Państwa o nowym terminie Biegu Jaćwingów. Nie wykluczone, że będzie to 24-25 lutego. Ważna informacja dla wszystkich, którzy dokonali zgłoszenia i wpłacili opłatę startową. Państwa wpisowe może zostać zwrócone na numer konta, z jakiego wpłynęła opłata startowa. Wystarczy wysłać maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją o zwrocie wpisowego. Ponadto zainteresowanych nowym terminem Biegu informujemy, że Państwa wpisowe automatycznie przejdzie na nowy termin. W razie pytań lub problemów jesteśmy do państwa dyspozycji pod numerem telefonu 530-706-361.

OSiR w Gołdapi (25-01/2018)


Po nagłych, obfitych opadach śniegu Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi podjął 19 stycznia decyzję o rozegraniu XXIX Biegu Jaćwingów w pierwszym terminie tj. 27-28 stycznia (sobota – niedziela). 19 stycznia odpowiednia warstwa pokrywy śnieżnej pozwoliła na przygotowanie tras narciarskich w lesie Kumiecie (docelowym miejscu zawodów) i na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje na to, że będzie jej jeszcze więcej. Będziemy na bieżąco informować Państwa o sytuacji pogodowej w Gołdapi, ilości pokrywy śnieżnej, temperatury powietrza i śniegu.

OSiR w Gołdapi


Informujemy Państwa, że ze względu na niewystarczającą warstwę pokrywy śnieżnej jesteśmy zmuszeni przełożyć XXIX Bieg Jaćwingów na drugi termin tj. 3-4 lutego 2018. Jeśli tylko poprawią się warunki pogodowe (zwiększy się znacznie ilość pokrywy śnieżnej), dokonamy wszelkich starań żeby te wyjątkowe zawody narciarskie odbyły się własnie w tym terminie. Bierzemy również pod uwagę wyznaczenie trzeciego terminu!

OSiR w Gołdapi


 
 

Terminy

  • 2018-01-27
  • 2018-01-28