Loading


(ODWOŁANY) Koncert charytatywny

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2017-12-09 17:00
Miejsce
Państwowa Szkoła Muzyczna w Gołdapi

Informujemy, że z przyczyn losowych tegoroczny koncert pod hasłem „Pomocnicy Świętego Mikołaja” zostaje odwołany. Osoby, które zakupiły bilety – cegiełki mogą odzyskać pieniądze. Gdyby jednak chciały - mimo wszystko - wesprzeć organizatorów w przygotowaniach paczek świątecznych, będziemy wdzięczni za darowizny. Wszystkie przedmioty, które zostały przekazane przez darczyńców na licytację są do kupienia w siedzibie Fundacji Pro Sanatio przy ul. Wczasowej 7. Organizatorzy odwołują koncert, ale Mikołaj – choć prawdopodobnie ze skromniejszym workiem - i tak przyjdzie do ich podopiecznych. Dlatego zachęcamy do kupienia pięknego rękodzieła, które zostało podarowane i ewentualnych wpłat na konto Fundacji Pro Sanatio z dopiskiem „Pomocnicy Świętego Mikołaja” (nr konta: 74 2030 0045 1110 0000 0328 5230).

Organizator koncertu


 
 

Terminy

  • 2017-12-09 17:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!