Loading


Konferencja dot. cyberprzemocy i cyberprzestępczości

Kategoria
miasto Gołdap
Termin
2017-10-20 11:00
Miejsce
sala widowiskowa Domu Kultury
Organizator
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

20 października 2017 roku w Domu Kultury w Gołdapi w godz. 11.00-13.00 odbędzie się konferencja pod hasłem „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”. Tematem przewodnim jest problem cyberprzemocy i cyberprzestępczości. Anonimowość w internecie, zawieranie znajomości w sieci, umiejętność rozpoznawania zagrożeń, umiejętność właściwego korzystania z Internetu/telefonów komórkowych, portale społecznościowe czy wizerunek w sieci to tylko niektóre aspekty poruszone podczas spotkania. W roli prelegenta wystąpi pan Robert Ćwikowski reprezentujący Fundację Terapii i Rozwoju SATIS.

Konferencja organizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi przy współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 
 

Terminy

  • 2017-10-20 11:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!