Loading


Rajd rowerowy po Puszczy Rominckiej

gmina Gołdap
Termin: 2017-05-14

Miejsce: Puszcza Romincka

Niewielkie skrawki kraju, starannie wybrane ze względu na niezwykły krajobraz, tętniący życiem świat zwierzęcy i często unikatowe siedliska roślinności to skrawki północno-wschodniej Polski niemal nieskażone ludzką ręką i podlegające ścisłej bądź częściowej ochronie. Z tych samych powodów, dla których są chronione, są one dla nas niebywale atrakcyjne. Nikomu nie trzeba przecież tłumaczyć, że najprzyjemniej jeździ się tam, gdzie jest naprawdę pięknie i dziko.

Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z Ełckim Stowarzyszeniem Ekologicznym serdecznie zapraszają na rajd rowerowy i marsz nordic walking. W trakcie trwania imprezy odbędzie się ognisko (produkty we własnym zakresie).

14 maja (niedziela), zbiórka o godz. 8.00 na parkingu przed CEE w Ełku (ul. Parkowa 12). Wyjazd o godz. 8:30. Rozpoczęcie rajdu i marszu w Puszczy Rominckiej o godz. 10.00. Czas trwania rajdu i marszu: około 5 godzin. Powrót do Ełku około godz. 18:00.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejnośćzgłoszeń. Zapisy: 87 610 16 24 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator
Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku

 

Terminy


  • 2017-05-14