Loading


Rajd rowerowy po Puszczy Rominckiej

gmina Gołdap
Termin: 2017-05-14

Miejsce: Puszcza Romincka

Niewielkie skrawki kraju, starannie wybrane ze względu na niezwykły krajobraz, tętniący życiem świat zwierzęcy i często unikatowe siedliska roślinności to skrawki północno-wschodniej Polski niemal nieskażone ludzką ręką i podlegające ścisłej bądź częściowej ochronie. Z tych samych powodów, dla których są chronione, są one dla nas niebywale atrakcyjne. Nikomu nie trzeba przecież tłumaczyć, że najprzyjemniej jeździ się tam, gdzie jest naprawdę pięknie i dziko.

Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z Ełckim Stowarzyszeniem Ekologicznym serdecznie zapraszają na rajd rowerowy i marsz nordic walking. W trakcie trwania imprezy odbędzie się ognisko (produkty we własnym zakresie).

14 maja (niedziela), zbiórka o godz. 8.00 na parkingu przed CEE w Ełku (ul. Parkowa 12). Wyjazd o godz. 8:30. Rozpoczęcie rajdu i marszu w Puszczy Rominckiej o godz. 10.00. Czas trwania rajdu i marszu: około 5 godzin. Powrót do Ełku około godz. 18:00.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejnośćzgłoszeń. Zapisy: 87 610 16 24 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Organizator
Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku

 

Terminy


  • 2017-05-14

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!