Koncert charytatywny na rzecz Michaliny

miasto Gołdap
Termin: 2020-02-23 11:00

Miejsce: hala OSiR w Gołdapi

GOŁDAP. Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi zaprasza na koncert charytatywny na rzecz gołdapianki Michaliny Wołyniec. Jest ona dzielną i uśmiechniętą czterolatką z przedszkola. Niestety od listopada ubiegłego roku toczy walkę z ciężkim przeciwnikiem - ostrą białaczką limfoblastyczną.Koncert odbędzie się 23 lutego w hali OSiR w Gołdapi. Początek o godzinie 11:00. Na scenie wystąpią dzieci z gołdapskich szkół i przedszkoli. Prowadzone będą też różne licytacje.


 

Organizator
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Gołdapi

 

Terminy


  • 2020-02-23 11:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading