Misterium Męki Pańskiej - spotkanie organizacyjne

miasto Gołdap
Termin: 2020-02-17 18:30

Miejsce: kościół NMP MK w Gołdapi

GOŁDAP. Wkrótce rozpoczyna się okres Wielkiego Postu, czas szczególnej refleksji nad Miłością Pana Boga do człowieka. Miłością, która nie ma końca, jest nieśmiertelna, nie można jej zabić. Dla mnie to szczególny czas. Po raz dziewiętnasty w swoim życiu rozpoczynam przygotowania do Misterium. Misterium to prawdziwe moje rekolekcje wielkopostne, to wspólnota żywego Kościoła, to drugi człowiek. Nie wyobrażam sobie Wielkiego Postu bez Pasji. Zapraszam każdego. Nie bójcie się, to będzie piękny czas trwania we wspólnocie. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału, każdy znajdzie tu swoje miejsce.

ks. Mariusz Pawlina

 

Organizator
ks. Mariusz Pawlina

 

Terminy


  • 2020-02-17 18:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading