Akcja krwiodawcza

gmina Banie Mazurskie
Termin: 2020-02-18 09:30

Miejsce: sala narad Banku Spółdzielczego w Baniach Mazurskich

OSP w Surminach informuje, że że pierwsza w tym roku organizowana przez naszych ochotników akcja krwiodawcza odbędzie się dnia 18 lutego w godzinach 9.30.-14.00. Dzięki uprzejmości prezesa Banku Spółdzielczego w Węgorzewie , który zawsze służy nam pomocą, akcja ta będzie miała miejsce w oddziale tegoż właśnie banku w Baniach Mazurskich (ul. Konopnickiej 55).

Podczas akcji będzie można wrzucić datek do puszki na pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego sąsiada Edwarda Murawela. W sierpniu 2019 roku został porażony prądem i do tej pory pozostaje w stanie śpiączki.

Jak widzimy, życie pisze różne scenariusze. Często niestety niespodziewane i jakże dramatyczne - z chorobami i wypadkami. Myślicie , że nie macie na to wpływu? Wprost przeciwnie. Możecie odegrać ważną rolę - pomóc i odmienić zły los. Przyjdźcie i oddajcie krew, podarujcie komuś życie!

Na każdego czekać będą słodkości przygotowane przez naszych druhów oraz kawa i herbata. Zapraszamy serdecznie i jak zwykle liczymy na waszą obecność.

OSP w Surminach

 

Organizator
OSP Surminy

 

Terminy


  • 2020-02-18 09:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading