Akcja krwiodawcza

gmina Banie Mazurskie
Termin: 2020-02-18 09:30

Miejsce: sala narad Banku Spółdzielczego w Baniach Mazurskich

OSP w Surminach informuje, że że pierwsza w tym roku organizowana przez naszych ochotników akcja krwiodawcza odbędzie się dnia 18 lutego w godzinach 9.30.-14.00. Dzięki uprzejmości prezesa Banku Spółdzielczego w Węgorzewie , który zawsze służy nam pomocą, akcja ta będzie miała miejsce w oddziale tegoż właśnie banku w Baniach Mazurskich (ul. Konopnickiej 55).

Podczas akcji będzie można wrzucić datek do puszki na pomoc w leczeniu i rehabilitacji naszego sąsiada Edwarda Murawela. W sierpniu 2019 roku został porażony prądem i do tej pory pozostaje w stanie śpiączki.

Jak widzimy, życie pisze różne scenariusze. Często niestety niespodziewane i jakże dramatyczne - z chorobami i wypadkami. Myślicie , że nie macie na to wpływu? Wprost przeciwnie. Możecie odegrać ważną rolę - pomóc i odmienić zły los. Przyjdźcie i oddajcie krew, podarujcie komuś życie!

Na każdego czekać będą słodkości przygotowane przez naszych druhów oraz kawa i herbata. Zapraszamy serdecznie i jak zwykle liczymy na waszą obecność.

OSP w Surminach

 

Organizator
OSP Surminy

 

Terminy


  • 2020-02-18 09:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Do dnia 15 kwietnia siedziba redakcji GOLDAP.INFO będzie zamknięta. Nie będzie możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading