Konferencja dot. zatrudniania cudzoziemców

miasto Gołdap
Termin: 2019-12-03 09:00

Straż Graniczna zaprasza na konferencję, która odbędzie się 3 grudnia w godzinach 9-14 w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Spotkanie szkoleniowe adresowane jest do osób i podmiotów, które zatrudniają, bądź zamierzają zatrudnić cudzoziemców na Warmii i Mazurach. Głównym tematem będą praktyczne aspekty zatrudniania cudzoziemców na podstawie obowiązujących przepisów. Organizatorem przedsięwzięcia są funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi.

Prelegentami spotkania będą również przedstawiciele instytucji rynku pracy, z którymi SG na co dzień współpracuje prowadząc kontrolę legalności zatrudnienia m. in. Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Ełku i Powiatowego Urzędu Pracy w Olecku.

Uczestnictwo należy potwierdzić telefonicznie pod numerem tel. 727-009-385.

 

Organizator
Placówka Straży Granicznej w Gołdapi

 

Terminy


  • 2019-12-03 09:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading