Konferencja dot. zatrudniania cudzoziemców

miasto Gołdap
Termin: 2019-12-03 09:00

Straż Graniczna zaprasza na konferencję, która odbędzie się 3 grudnia w godzinach 9-14 w budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi. Spotkanie szkoleniowe adresowane jest do osób i podmiotów, które zatrudniają, bądź zamierzają zatrudnić cudzoziemców na Warmii i Mazurach. Głównym tematem będą praktyczne aspekty zatrudniania cudzoziemców na podstawie obowiązujących przepisów. Organizatorem przedsięwzięcia są funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi.

Prelegentami spotkania będą również przedstawiciele instytucji rynku pracy, z którymi SG na co dzień współpracuje prowadząc kontrolę legalności zatrudnienia m. in. Państwowej Inspekcji Pracy oddział w Ełku i Powiatowego Urzędu Pracy w Olecku.

Uczestnictwo należy potwierdzić telefonicznie pod numerem tel. 727-009-385.

 

Organizator
Placówka Straży Granicznej w Gołdapi

 

Terminy


  • 2019-12-03 09:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading