Przedstawienie pt. "Jeremi się ogarnia.LOL"

miasto Gołdap
Termin: 2019-11-22 18:00

Miejsce: Dom Kultury w Gołdapi

22.11.2019 o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Gołdapi zagości Teatr Jaracza z Olsztyna. Serdecznie zapraszamy na spektakl zrealizowany w ramach projektu Teatr Polska pt. „Jeremi się ogarnia.LOL”. Wstęp na przedstawienie wolny.

Recenzja spektaklu - Maja Zalewska, Dziennik Teatralny:
Naukowcy alarmują, że młodzież uzależniła się od Internetu. Informują o tym oczywiście w Internecie. Bo dziś cały świat się od niego uzależnił i nie ma się co dziwić. Problem zaczyna się wtedy, gdy przestajemy ze sobą rozmawiać w cztery oczy. "Jeremi się ogarnia. LOL" to opowieść o młodych ludziach, którzy znakomicie poruszają się w świecie wirtualnym, ale nie radzą sobie w rzeczywistym. Radość okazują tak - :), a smutek tak - :(. Jednak w ich życiu zdarzą się sytuacje, gdy trzeba będzie wynurzyć się ze swojej jaskini i zacząć rozmawiać "w realu". Użyć prawdziwych emocji patrząc sobie w oczy. A to najtrudniejsze... Prawda? :) Ponieważ scenariusz napisał Szymon Jachimek (autor m.in. "Jazdy na zamek. Musicalu krzyżackiego"), możecie liczyć na sporą dawkę humoru. Wyraziste postacie, dynamiczna muzyka, wartkie dialogi. Do tego niezręczne sytuacje w szkole, niechciane rozmowy z rodzicami i pierwsze dramaty miłosne. Czyli wszystko, co lubicie oglądać u innych, a czego nie chcecie przeżywać sami. Przynajmniej "w realu" ;).

Dom Kultury w Gołdapi

 

Organizator
Dom Kultury w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2019-11-22 18:00

INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka