IX Barwy Kultury Ukraińskiej

gmina Banie Mazurskie
Termin: 2019-08-18 15:00

Miejsce: stadion gminny w Baniach Mazurskich


IX Barwy Kultury Ukraińskiej odbędą się 18 sierpnia na stadionie w Baniach Mazurskich. Początek o godzinie 15:00. Najpierw na scenie wystąpią: Nadija z Bań Mazurskich, chór cerkiewny Kryłos z Bań Mazurskich, Słowiańska Dusza z Gdańska, Wodohraj z Węgorzewa, Kormoran z Bań Mazurskich oraz Igor Gajdasz, Roman Barniak i Artur Mychajłow z Zaporoża na Ukrainie. Około 18:15 odbędzie się koncert zespołu Harazd z Gdańska, zaś o 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Kormoran.

Organizatorem dziewiątej edycji Barw Kultury Ukraińskiej jest Związek Ukraińców w Polsce koło w Baniach Mazurskich.

- Celem wydarzenia jest promocja kultury ukraińskiej i integracja mieszkańców gminy Banie Mazurskie i powiatu gołdapskiego, w których od 1947 roku mieszkają Polacy i Ukraińcy - mówi przewodniczący koła Eugeniusz Noga.

Imprezę dofinansowano ze środków: MSWiA, gminy Banie Mazurskie i powiatu gołdapskiego. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli wójt gminy Banie Mazurskie i starosta gołdapski.

 

Organizator
Związek Ukraińców w Polsce koło w Baniach Mazurskich
Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2019-08-18 15:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Znajdź nocleg

Booking.com

Wyszukiwarka