Ekologiczna wyprawa pt. Recykling Rejs

miasto Gołdap
Termin: 2019-06-07 09:30

Miejsce: ul. Mazurska, przy moście nad Gołdapą

Serdecznie zapraszam na konferencję prasową rozpoczynającą ekologiczną wyprawę pt. Recykling Rejs – 3 rzeki 2019. W konferencji wezmą udział: koordynatorka akcji – Alina Oleszczuk (nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi), ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, Anna Kozera-Szałkowska (Communications Manager Fundacji PlasticsEurope Polska), a także dzieci, rodzice, opiekunowie z gołdapskich szkół.

Konferencja odbędzie się 7 czerwca o godz. 9.30 przy ul. Mazurskiej w Gołdapi (za mostem nad Gołdapą), a tuż po niej rozpoczniemy pierwszy (z zaplanowanych trzech) Recykling Rejs. W dniach 7–9 czerwca dzieci i młodzież z gołdapskich szkół pod opieką Dominika Dobrowolskiego, Aliny Oleszczuk, ratownika WOPR oraz swoich rodziców posprzątają podczas spływów kajakowych trzy rzeki: Gołdapę (7 czerwca), Sapinę (8 czerwca) i Rospudę (9 czerwca).

Podczas trzech wypraw będzie również zrealizowany (przez Filipa Pobłockiego) edukacyjny film, który następnie trafi do szkół, organizacji i samorządów w całej Polsce.

Jakie śmieci kryją tutejsze wody i ich lądowe sąsiedztwo? Czas na Recykling Rejs! Czas na wielkie sprzątanie!

Szczegóły: www.recykling-rejs.pl , https://www.facebook.com/RecyklingRejs/

Z ekologicznym pozdrowieniem

Piotr Drozdowicz – asystent akcji „Recykling Rejs”

 

 

Terminy


  • 2019-06-07 09:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest nieczynna do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka