Ekologiczna wyprawa pt. Recykling Rejs

miasto Gołdap
Termin: 2019-06-07 09:30

Miejsce: ul. Mazurska, przy moście nad Gołdapą

Serdecznie zapraszam na konferencję prasową rozpoczynającą ekologiczną wyprawę pt. Recykling Rejs – 3 rzeki 2019. W konferencji wezmą udział: koordynatorka akcji – Alina Oleszczuk (nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi), ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, Anna Kozera-Szałkowska (Communications Manager Fundacji PlasticsEurope Polska), a także dzieci, rodzice, opiekunowie z gołdapskich szkół.

Konferencja odbędzie się 7 czerwca o godz. 9.30 przy ul. Mazurskiej w Gołdapi (za mostem nad Gołdapą), a tuż po niej rozpoczniemy pierwszy (z zaplanowanych trzech) Recykling Rejs. W dniach 7–9 czerwca dzieci i młodzież z gołdapskich szkół pod opieką Dominika Dobrowolskiego, Aliny Oleszczuk, ratownika WOPR oraz swoich rodziców posprzątają podczas spływów kajakowych trzy rzeki: Gołdapę (7 czerwca), Sapinę (8 czerwca) i Rospudę (9 czerwca).

Podczas trzech wypraw będzie również zrealizowany (przez Filipa Pobłockiego) edukacyjny film, który następnie trafi do szkół, organizacji i samorządów w całej Polsce.

Jakie śmieci kryją tutejsze wody i ich lądowe sąsiedztwo? Czas na Recykling Rejs! Czas na wielkie sprzątanie!

Szczegóły: www.recykling-rejs.pl , https://www.facebook.com/RecyklingRejs/

Z ekologicznym pozdrowieniem

Piotr Drozdowicz – asystent akcji „Recykling Rejs”

 

 

Terminy


  • 2019-06-07 09:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading