Rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz”

miasto Gołdap
Termin: 2019-05-25 10:00

Miejsce: start przy pomniku I. Kanta w Gołdapi

 

GOŁDAP. Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym „Odjazdowy Bibliotekarz”. Odbędzie się on 25 maja. Start będzie przy pomniku Immanuela Kanta, zakończenie pod leśną wiatą w Jurkiszkach. Tu na uczestników czekać będą ognisko, zabawy i konkursy.

W rajdzie mogą uczestniczyć dzieci, młodzież i osoby dorosłe. Ze względu na to, że część trasy przebiegać będzie droga publiczną, jednym z warunków udziału osób niepełnoletnich jest posiadanie przez nie karty rowerowej. Zgłoszenia chętnych do udziału przyjmowane są w Bibliotece Publicznej w Gołdapi do 20 maja. Osoby, które do tego dnia przekażą karty zgłoszeniowe, podczas rajdu wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji i karta zgłoszeniowa w regulaminie.

 

Organizator
Biblioteka Publiczna w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy

 

Terminy


  • 2019-05-25 10:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading