Policyjny tor przeszkód

miasto Gołdap
Termin: 2019-04-08 11:00

Miejsce: hala OSiR w Gołdapi

GOŁDAP. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi organizują cykl spotkań dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi policji.

W poniedziałek, 8 kwietnia w godzinach od 11:00 do 15:00 osoby zainteresowane służbą w naszej formacji będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Ośrodka Sporku i Rekreacji przy ul. Partyzantów w Gołdapi. Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do policji, a jedynie ma charakter instruktażowy.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Gołdapi pod nr. tel. 87-615-54-15.

KPP w Gołdapi

 

Organizator
KPP w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2019-04-08 11:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading