Policyjny tor przeszkód

miasto Gołdap
Termin: 2019-04-08 11:00

Miejsce: hala OSiR w Gołdapi

GOŁDAP. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi organizują cykl spotkań dla osób zainteresowanych wstąpieniem w szeregi policji.

W poniedziałek, 8 kwietnia w godzinach od 11:00 do 15:00 osoby zainteresowane służbą w naszej formacji będą mogli dowiedzieć się, jak wygląda rekrutacja, skorzystać z rad policyjnych instruktorów i spróbować swoich sił na torze sprawnościowym.

Spotkanie odbędzie się w hali sportowej Ośrodka Sporku i Rekreacji przy ul. Partyzantów w Gołdapi. Przedsięwzięcie nie stanowi właściwego etapu rekrutacji do policji, a jedynie ma charakter instruktażowy.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela Specjalista Zespołu Kadr i Szkolenia KPP w Gołdapi pod nr. tel. 87-615-54-15.

KPP w Gołdapi

 

Organizator
KPP w Gołdapi
Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2019-04-08 11:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading