Loading


Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne

miasto Gołdap
Termin: 2018-10-11 15:30

GOŁDAP - BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE
Psychoterapia metodą psychologii zorientowanej na proces

czwartek 11 pażdziernika w godz 15.30-18.30

konsultacje poprowadzi Berenika Orłowska - psychoterapeutka Instytutu Psychologii Procesu www.processwork.pl.

Konsultacje dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie psychicznego samopoczucia oraz trudności w życiu. Dla osób rozważających podjęcie terapii. Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Konsultacje są bezpłatne dla wszystkich w ramach festiwalu psychologii procesu Pop Kreacje.

Jestem psychoterapeutką. Kocham psychologię procesu za jej wszechstronność i magię, za poczucie sensu i za radość życia, które znajduję na tej drodze nawet w najtrudniejszych zmaganiach. Ukończyłam pierwszy etap Programu Licencyjnego i posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją (terapii indywidualnej, terapii par i pracy z grupami). Pasjonuje mnie poszukiwanie tego, co w nas najgłębsze i najprawdziwsze, szukanie ścieżek, które pozwolą nam z tego najprawdziwszego miejsca kierować naszym życiem, dokonywać codziennych wyborów, rozwiązywać problemy.

Przez wiele lat uczyłam ludzi jeżdzić konno, fascynowały mnie możliwości porozumiewania się ludzi ze zwierzętami. Interesują mnie psychoterapeutyczne wymiary relacji człowieka z koniem. Bardzo ważny jest dla mnie bliski kontakt z naturą. Od 15 lat prowadzę gospodarstwo ekologiczne na Suwalszczyżnie, gdzie wspólnie mieszkają ludzie, konie, psy i koty a dokoła mieszka dzika przyroda.

Berenika Orłowska

ZAPISY tel. 667-554-930 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Terminy


  • 2018-10-11 15:30