Bezpłatne konsultacje psychoterapeutyczne

miasto Gołdap
Termin: 2018-10-11 15:30

GOŁDAP - BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOTERAPEUTYCZNE
Psychoterapia metodą psychologii zorientowanej na proces

czwartek 11 pażdziernika w godz 15.30-18.30

konsultacje poprowadzi Berenika Orłowska - psychoterapeutka Instytutu Psychologii Procesu www.processwork.pl.

Konsultacje dla wszystkich poszukujących odpowiedzi na nurtujące pytania odnośnie psychicznego samopoczucia oraz trudności w życiu. Dla osób rozważających podjęcie terapii. Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Konsultacje są bezpłatne dla wszystkich w ramach festiwalu psychologii procesu Pop Kreacje.

Jestem psychoterapeutką. Kocham psychologię procesu za jej wszechstronność i magię, za poczucie sensu i za radość życia, które znajduję na tej drodze nawet w najtrudniejszych zmaganiach. Ukończyłam pierwszy etap Programu Licencyjnego i posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją (terapii indywidualnej, terapii par i pracy z grupami). Pasjonuje mnie poszukiwanie tego, co w nas najgłębsze i najprawdziwsze, szukanie ścieżek, które pozwolą nam z tego najprawdziwszego miejsca kierować naszym życiem, dokonywać codziennych wyborów, rozwiązywać problemy.

Przez wiele lat uczyłam ludzi jeżdzić konno, fascynowały mnie możliwości porozumiewania się ludzi ze zwierzętami. Interesują mnie psychoterapeutyczne wymiary relacji człowieka z koniem. Bardzo ważny jest dla mnie bliski kontakt z naturą. Od 15 lat prowadzę gospodarstwo ekologiczne na Suwalszczyżnie, gdzie wspólnie mieszkają ludzie, konie, psy i koty a dokoła mieszka dzika przyroda.

Berenika Orłowska

ZAPISY tel. 667-554-930 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Terminy


  • 2018-10-11 15:30

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


Wyszukiwarka

Loading