Spotkanie z Rzecznikiem Osób Starszych Województwa W-M

miasto Gołdap
Termin: 2018-06-20 17:00

Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe, ul. Partyzantów 31

Rzecznik Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego działa od początku 2010 roku. Macierzystą organizacją rzecznika jest Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „FOSa”. Funkcja ta zapisana jest w wojewódzkim programie „Polityka Senioralna Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2015-2020”. Rzecznik nadzoruje i organizuje działania na rzecz osób starszych, interweniuje, kiedy są niewłaściwie traktowani, udziela porad i informacji oraz wspiera inicjatywy środowiska seniorskiego. Pomaga też w kontaktach z urzędami i innymi instytucjami publicznymi.

Każde miejsce, każda okazja są dobre, żeby mówić o prawach seniorów, piętnować przypadki dyskryminacji z powodu wieku, walczyć ze stereotypami krzywdzącymi osoby starsze.

Spotkanie z rzecznikiem odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17.00 w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym przy ulicy Partyzantów 31 w Gołdapi. Jego organizatorami są: Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi, Fundacja „Tu i Teraz” oraz Biblioteka Publiczna w Gołdapi. Patronat nad spotkaniem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „FOSa”.

 

Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2018-06-20 17:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading