REKLAMA I OGŁOSZENIA - tel. 504-475-522

Spotkanie z Rzecznikiem Osób Starszych Województwa W-M

miasto Gołdap
Termin: 2018-06-20 17:00

Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe, ul. Partyzantów 31

Rzecznik Osób Starszych Województwa Warmińsko-Mazurskiego działa od początku 2010 roku. Macierzystą organizacją rzecznika jest Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „FOSa”. Funkcja ta zapisana jest w wojewódzkim programie „Polityka Senioralna Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2015-2020”. Rzecznik nadzoruje i organizuje działania na rzecz osób starszych, interweniuje, kiedy są niewłaściwie traktowani, udziela porad i informacji oraz wspiera inicjatywy środowiska seniorskiego. Pomaga też w kontaktach z urzędami i innymi instytucjami publicznymi.

Każde miejsce, każda okazja są dobre, żeby mówić o prawach seniorów, piętnować przypadki dyskryminacji z powodu wieku, walczyć ze stereotypami krzywdzącymi osoby starsze.

Spotkanie z rzecznikiem odbędzie się 20 czerwca o godzinie 17.00 w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowym przy ulicy Partyzantów 31 w Gołdapi. Jego organizatorami są: Gołdapskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, Środowiskowy Dom Samopomocy „Słoneczny Dom” w Gołdapi, Fundacja „Tu i Teraz” oraz Biblioteka Publiczna w Gołdapi. Patronat nad spotkaniem objął burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz Federacją Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego „FOSa”.

 

Cena biletu
wstęp bezpłatny

 

Terminy


  • 2018-06-20 17:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!