Loading


Debata "Bezpieczeństwo w sieci"

miasto Gołdap
Termin: 2017-11-09 11:00

Miejsce: Starostwo Powiatowe w Gołdapi

9 listopada 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Gołdapi,  w godz. 11.00-13.30 odbędzie się debata pod hasłem „Bezpieczeństwo w sieci”.

Bezpieczeństwo poruszania się po sieci Internet jest kluczowym zagadnieniem dla wielu internautów. Głównym punktem debaty będzie omówienie procedur postępowania w przypadku zdarzeń związanych z użyciem Internetu. Dodatkowo omówione zostaną także procedury reagowania związane z użyciem środków odurzających i podejrzenia przemocy wobec ucznia.

Debata skierowana jest do dyrektorów, nauczycieli, pedagogów, służb, jednostek i podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo dzieci oraz młodzieży. W roli prelegenta wystąpi pan Robert Ćwikowski reprezentujący Fundację Terapii i Rozwoju SATIS.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Ewelina Kuczyńska
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

Organizator
Starostwo Powiatowe w Gołdapi

 

Terminy


  • 2017-11-09 11:00

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!