Loading


Koncert K. Groniec

miasto Gołdap
Termin: 2017-11-22 19:00

Miejsce: sala widowiskowa Domu Kultury

Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na koncert Katarzyny Groniec "ZOO" z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Odbędzie się on 22 listopada o 19.00 w sali widowiskowej. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Domu Kultury w Gołdapi.

Katarzyna Groniec laureatka nagrody im. Aleksandra Bardiniego w koncercie z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

Katarzyna Groniec to znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne.

„ZOO” to tytuł koncertu - muzycznego spotkania z wyjątkowymi utworami Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec konfrontuje z własną wrażliwością artystyczną, będą to m. in. "Wielka woda", "Kokaina", "Dzikuska", "ZOO", "Piosenka o życiu ptasim". Recenzje "ZOO" Zdarza się, że covery przyćmiewają wykonania oryginalne… Czy to dobrze czy źle? Groniec śpiewa awangardowo, czasem wywraca piosenki do góry nogami jednocześnie zachowując ich sens i nadając im nowe sensy.”Agata Passent "To jeden z najlepszych koncertów na jakim byłem w ciągu ostatnich kilku lat. Kasia Groniec mistrzostwo, Jej zespół także! Gdziekolwiek wypatrzycie ten plakat - kupujcie bilet." Jarosław Wasik - Dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu

 

Organizator
Dom Kultury w Gołdapi

 

Terminy


  • 2017-11-22 19:00