Pierwsza edycja Mazoory Style Connection odbyła się w 2005 roku. Wczoraj jeden z najbardziej klimatycznych i chilloutowych festiwali w północnej Polsce odbył się po raz siódmy.
Imprezę zapoczątkował występ zespołu Pijani Powietrzem. Ludzie słysząc muzykę w mgnieniu oka znaleźli się pod sceną. Tańczący, żywy las rąk z chwili na chwilę rósł w siłę. Tłum się zwiększa, kolejni artyści podłączają swoje nagłośnienie. W krótkim czasie przerwy fani mogli spożyć napoje bądź zjeść kiełbaski z grilla, nad którymi pieczę trzymali pracownicy Zajazdu Piękna Góra Rudziewicz.
Następne twórcze osobowości, które zaszczyciły nas swoją obecnością to Pezet + Małolat. Mieliśmy okazję usłyszeć na żywo takie piosenki jak „Lubię", „Dziś w moim mieście", „Dopamina" i „Seniorita". Po godzinie 22 usłyszeliśmy kolejnego artystę, Fokusa. Skakanie, wymachiwanie rękoma, śpiew razem z widownią to standard przy jego koncertach. Największe widowisko zrobił tym, iż pod koniec swojego występu wraz z partnerem wskoczyli w tłum piszczących małolat, by płynąć na ich rękach.
Artystą kończącym siódmą edycję MSC był Tede, który już gościł w Gołdapi podczaj jednej z wcześniejszych edycji festiwalu. Tłum oszalał, choć znaleźli się i tacy, którzy zachowywali się w dość obraźliwy dla niego sposób. Piosenki takie jak „Ona jest szmatą", „Drin za Drinem" czy „Air max classic" to klasyki w jego wykonaniu.
Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie równie fantastyczny klimat podczas koncertów i równie wspaniali artyści.

więcej zdjęć na www.facebook.com/GOLDAP.INFO




















Z udziałem gołdapian 12 lutego w Augustowie odbyły się warsztaty konsultacyjne organizowane w ramach prac nad strategią marki i promocji uzdrowisk pogranicza polsko‑litewskiego.
12 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi odbyła się doroczna odprawa służbowa, podczas której podsumowano wyniki pracy lokalnych funkcjonariuszy w 2025 roku oraz omówiono plany na 2026 rok.
W sobotni wieczór sala widowiskowa Domu Kultury w Gołdapi wypełniła się muzyką, emocjami i pięknymi dźwiękami.
Przedstawiamy harmonogram dostępności nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Gołdapi w okresie od 16 do 22 lutego.
Chcesz zachęcić innych za pośrednictwem goldap.info do przekazania 1,5% na swoje potrzeby lub potrzeby prowadzonej organizacji pozarządowej, prześlij nam o tym informację.
Biblioteka Publiczna w Gołdapi zorganizowała walentynkowy konkurs fotograficzny pt. "Randka z książką".
11 lutego w filii w Grabowie odbył się warsztat walentynkowy dla dzieci. Podczas spotkania wspólnie sięgnęliśmy po literaturę dziecięcą, w której ważne miejsce zajmują takie wartości jak miłość, przyjaźń, bliskość i wzajemna troska.
Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny jako jedna z nielicznych organizacji pozarządowych w regionie otrzymało dostęp do specjalnego mechanizmu finansowego MFiPR.
Przez dwie godziny ulicami Gołdapi spacerowało biblioteczne wielkie czerwone serce - symbol miłości do książek, ludzi i wspólnego spędzania czasu.
Narada podsumowująca 2025 rok odbyła się dziś Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi.
Fundacja Wsparcia Nauki i Biznesu oraz Urząd Miejski w Gołdapi zapraszają przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Gołdapi i okolic do udziału w Akademii Liderów Biznesu.
11 lutego Biblioteka Publiczna w Gołdapi filia w Grabowie serdecznie zaprasza dzieci na warsztat walentynkowy pt. "Serce w książce - walentynkowe czytanie i tworzenie".
Z okazji przypadających 14 lutego walentynek, Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem "Randka z książką".
W ramach spotkań małomiasteczkowego klubu filmowego na ekranie kina "Kultura" został wyświetlony film pt. "Ścieżki życia" (reż. Marianne Elliott).