KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ PISANKĘ
1.
Wykonaj pisankę własnoręcznie, dowolną metodą.
2.
Zrób jej dwa zdjęcia i wyślij je na adres goldap.info@gmail.com. W e-mailu podaj swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania i numer telefonu. Uwaga! Na zdjęciu musi być widoczna kartka z napisaną aktualną datą.
3.
Na zgłoszenia czekamy od teraz do 22 kwietnia do godziny 22.00.
4.
Rozstrzygniecie konkursu po świętach Wielkiej Nocy.
Nagrodą główną konkursie jest torba podróżna oraz zestaw gadżetów banku BGŻ. Wśród uczestników konkursu zostaną rozlosowane też nagrody pocieszenia.
5.
Sponsorem nagród jest Bank BGŻ oddział w Gołdapi.
Dziękujemy dyrektorowi oddziału
Żanecie Przyborowskiej za ich ufundowanie.
6.
Szczegółowe informacje dot. konkursu w regulaminie.

Regulamin konkursu:
- Organizatorem konkursu jest Portal GOLDAP.INFO. Sponsorem nagród jest Bank BGŻ o/Gołdap.
- Konkurs trwa od momentu ogłoszenia do 22 kwietnia do godziny 22.00.
- Aby wziąć udział w konkursie, należy w/w okresie wykonać własnoręcznie pisankę dowolną metodą, zrobić jej 2 (dwa) zdjęcia i przesłać e-mailem na adres goldap.info@gmail.com. Zdjęcie powinno być wielkości minimum 1600x1200px w „stanie surowym" (nie może być obrabiane w programie komputerowym). Dopuszcza się jedynie jego zmniejszenie, ale dane EXIF muszą być zachowane. Na zdjęciu musi być widoczna kartka z napisaną aktualną datą.
- Jedna osoba może zgłosić do konkursu tylko jedną pisankę.
- Zgłoszenie do konkursu oprócz zdjęć musi też zawierać imię i nazwisko osoby zgłaszającej pisankę do konkursu, miejscowość zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego. Uczestnik konkursu wysyłając zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie przez wydawcę portalu i Bank BGŻ podanych przez niego danych w celu przeprowadzenia konkursu oraz zgodę na podanie tych danych w prezentacji prac na stronach portalu GOLDAP.INFO.
- Uczestnik konkursu wysyłając zdjęcia udziela bezpłatnej licencji na ich wykorzystywanie do dowolnych celów w działalności wydawcy portalu GOLDAP.INFO, na wszelkich polach eksploatacji. Licencja jest bezterminowa.
- Zwycięzca konkursu zostanie wybrany prze komisję, skład której tworzą Jacek Rakowski (GOLDAP.INFO) i Żaneta Przyborowska (Bank BGŻ). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po świętach Wielkiej Nocy.
- Na zwycięzcę czekać będzie nagroda w postaci torby podróżnej oraz gadżetów banku BGŻ.
- Warunkiem odebrania nagrody jest wyrażenie zgodny na wykorzystanie wizerunku, imienia i nazwiska raz miejscowości zamieszkania zwycięzcy w materiałach informacyjnych i promocyjnych wydawcy Portalu GOLDAP.INFO oraz Banku BGŻ.
- W przypadku niewyrażenia zgody nagroda przepada, a komisja wybiera kolejnego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę.
- Organizator rozlosuje też nagrody pocieszenia. Osoby wylosowane zostaną podane na łamach portalu GOLDAP.INFO.
- Nagroda główna oraz nagrody pocieszenia będą do odebrania w redakcji Portalu GOLDAP.INFO w terminie do 10 maja. Nagrody nieodebrane w tym terminie przepadają i zostaną zwrócone sponsorowi.
- W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie konkursu decyduje organizator konkursu.
Dom Kultury w Gołdapi już dziś serdecznie zaprasza mieszkańców Gołdapi oraz gości do udziału 30 sierpnia w kolejnym koncercie w ramach VII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w Gołdapi.
Trzeci dzień
Przed nami sierpień, a to dla mieszkańców Gołdapi oraz turystów odwiedzających Mazury oznacza tylko jedno - nadchodzi kolejna edycja Regionalnego Festiwalu Pogranicza Kartaczewo.
Za nami tegoroczny "Odetchnij na Zdrowie. Gołdap Festiwal 2026". Impreza odbyła się w minionym tygodniu.
Początek letniej przerwy od nauki wcale nie musi oznaczać nudy. Doskonale udowadniają to pierwsze dni
Masz ochotę przeczytać fragment „Dziadów” Adama Mickiewicza przed szerszą publicznością? Dołącz do grona uczestników tegorocznej odsłony „Narodowego Czytania” w Gołdapi i wspólnie twórz wydarzenie promujące polską literaturę.
Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza dzieci do udziału w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez filię biblioteczną w Grabowie.
Przedstawiamy harmonogram dostępności nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Gołdapi w okresie od 13 do 19 lipca 2026r.
Wczoraj w Gołdapi obył się IV Festiwal Tańca i Ognia. To pierwsze wydarzenie z zaplanowanych w ramach tegorocznej imprezy „
W związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi dzisiejszy
"Odetchnij na Zdrowie. Gołdap Festiwal 2026" już w najbliższy weekend. Na koncertowej scenie wystąpią m.in. Blanka, Skolim i Pectus.
Sukces uczestniczki zajęć w pracowni muzycznej Domu Kultury w Gołdapi na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Gdynia Open 2026. Julia Tobolska zdobyła wyróżnienie w kategorii 14-17 lat.
Reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi: post. Kamil Szargiej i post. Mateusz Głódź, wygrali eliminacje wojewódzkie XXX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku”.
Biblioteka Publiczna w Gołdapi zaprasza dzieci w wieku od 7 do 14 lat do udziału w „Wakacjach w bibliotece”.
200 tysięcy złotych zabezpieczyła w budżecie Rada Powiatu w Gołdapi na zakup samochodu osobowego na potrzeby Starostwa Powiatowego w Gołdapi.