W najbliższą niedzielę w Restauracji Turystyczna odbędą się XIII Otwarte Mistrzostwa Gołdapi w 3-5-8, popularną grę w karty. Uczestnicy będą grać po dwie partie z wylosowanymi wcześniej partnerami. Najlepszych dziewięć osób zagra partię dodatkową, która wyłoni trójkę finalistów. To oni zagrają o tytuł mistrza Gołdapi.

Zapisy chętnych do gry przyjmowane są w sklepie „Wędkarz" przy ul. Partyzantów. Warunkiem udziału mistrzostwach jest ukończone 18 lat i wniesienie wpisowego w wysokości 15 złotych.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Na karciarzy czekać będzie bufet z napojami i przekąskami, a na zwycięzców dodatkowo nagrody. Organizatorem mistrzostw jest Gołdapska Rada Sportu.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "