Po 11 dniach głosowania na Internetowego Mistera Gołdapi 2010 i Internetową Miss Gołdapi 2010 na prowadzeniu są Patryk Proniewicki ex aequo Emilia Sowa i Emilia Jutkiewicz. Spośród otrzymanych wczoraj głosów wylosowaliśmy numer 7**-*87-654, do właściciela którego trafi kupon na bezpłatne strzyzenie kobiety w salonie fryzjerstwa damsko-męskiego "GOGO". Nagroda jest do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem otrzymania kuponu jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej.

Głosując dziś na Internetowego Mistera Gołdapi lub Internetową Miss Gołdapi mogą Państwo wygrać elegancki zegarek, ufundowany przez sklep odzieżowo-obuwniczy „GAGA"

Jego fundatorem jest sklep odzieżowo-obuwniczy „GAGA", który mieści się w Gołdapi przy ul. Partyzantów 13.

To tu mogą Państwo zakupić odzież lub obuwie dla dziecka i dorosłych. Dostępny jest też szeroki asortyment biżuterii i akcesoriów do robienia paznokci. Przy zakupach swoją radą zawsze służy miła obsługa sklepu.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".