Nadawca SMS z numeru 7**-*89-537, który zagłosował w poniedziałek na Internetową Miss Gołdapi, będzie mógł zamówić dowolną pizzę w Barze „DONA". Na Wieżę Ciśnień na lody z kimś bliskim wybierze się zaś właściciel telefonu nr 5**-*98-876, który wysłał SMS na Internetowego Mistera Gołdapi. Nagrody są do odebrania w naszej redakcji. Warunkiem ich otrzymania jest pokazanie telefonu z otrzymanym od nas SMS-owym powiadomieniem o wygranej. Dziś do wygrania są kolejne nagrody.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

 

Głosując we wtorek na Internetową Miss Gołdapi mogą Państwo wygrać całodniowy, jednorazowy kupon na siłownię w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym.

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny to nowoczesny obiekt, zbudowany kilka lat temu. Mieści się w nim m.in. pływalnia, hala sportowo-widowiskowa, siłownia i solarium. To doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku przez cały rok! Na okres wakacyjny przygotowana została specjalna promocja dla dzieci i młodzieży. W godzinach od 6 do 15, osoby uczące się w wieku od 25 lat, mogą korzystać z pływalni za jedyne 3zł za godzinę. Dyrekcja kompleksu informuje, iż od 23 sierpnia obiekt będzie nieczynny. Przerwa techniczna potrwa do 5 września.

Głosując we wtorek na Internetowego Mistera Gołdapi mogą Państwo wygrać pendrive 2GB. Fundatorem nagrody jest Sklep Komputerowy „EDAR", mieszczący się w Gołdapi przy ul. Partyzantów 18. W jego ofercie dostępne są m.in. komputery, kasy i drukarki fiskalne, aparaty cyfrowe, gry PC i na konsole Playstation. Sklep prowadzi również serwis sprzętu komputerowego. Więcej mogą się Państwo dowiedzieć na stronie internetowej www.edarpc.pl.Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".