Do rozpoczęcia głosowania została jeszcze godzina. Do tych, którzy od samego początku wystartują w walce o tytuły mistera i miss, dołączyli dziś Paweł Duchnowski i Paulina Słomczyńska. Przypominamy, że do naszych konkursów można dołączyć także w trakcie głosowania. Na zgłoszenia kandydatów i kandydatek czekamy bowiem do 20 sieprnia.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info?
Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Prosimy pamiętać, że nasze konkursy skierowane są także do osób "zajętych". Zapraszamy więc do startu żonatych i mężatki!

Paulina Słomczyńska
wiek: 23 lata
miejcowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: Interesuję się sportem i wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia.
inne zdjęcia:
Paweł Duchnowski
wiek: 24 lata
miejcowość zamieszkania: Gołdap
o sobie: Interesuję się piłką nożną.
inne zdjęcia:


Na miss i mistera czekają atrakcyjne nagrody! Szczegóły konkursów dostępne są tutaj. Nagrody czekają także na głosujących. Będziemy je losować każdego dnia od 1 do 30 sieprnia. Uwaga! Łączna wartość wszystkich nagród wynosi 3 tysiące złotych!


Sponsorami nagród głównych dla Miss i Mistera są: Zajazd pod Piękną Górą Rudziewicz i Zajazd Jurand.

Sponsorami nagród dla głosujących są: Bar „Dona", Wieża Ciśnień, Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek", Zakład Motoryzacyjny „AUTO MOTO K", Sklep SPECJALISTA, Kompleks Sportowo-Rekreacyjny, Akademia Fryzur „GOGO", P.W. "EDAR" i Sklep odzieżowo-obuwniczy "GAGA".

{jcomments off}