Dwa plenerowe koncerty przygotował Dom Kultury w Gołdapi na powitanie astronomicznego lata. Odbyły się one wczoraj w strefie uzdrowiskowej miasta.

Najpierw na scenie ustawionej przy tężni wystąpił lokalny duet Variete's, który tworzą Krzysztof Szczerbowski i Joanna Kuchara. Po nich publiczność zabawiały legendy polskiej estrady: Bohdan Łazuka oraz Czesław Majewski.

Oprócz artystów dopisała też pogoda. Było ciepło, słonecznie i bardzo przyjemnie. Wydarzenie miało charakter otwarty i było bezpłatne.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "