Filia biblioteczna w Grabowie zaprasza czytelników oraz miłośników literatury na spotkanie dyskusyjnego klubu książki, które odbędzie się 1 czerwca.

Tematem spotkania będzie książka „Czystka” autorstwa Katarzyny Surmiak-Domańskiej. To poruszający reportaż ukazujący trudne doświadczenia, pamięć historyczną oraz wpływ przeszłości na ludzkie życie i tożsamość.

Początek spotkania o godzinie 15:00.

Dyskusyjne kluby książki dają możliwość wspólnej rozmowy o literaturze, wymiany refleksji oraz poznawania różnych spojrzeń na omawiane utwory w życzliwej i inspirującej atmosferze.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "