W piątek w Galerii K2 otwarta został wystawa „Baśniowe Ogrody”.

Prezentowane na niej są prace uczestników zajęć w Domu Kultury w Gołdapi, które odbywają się w pracowniach: ceramicznej, rękodzieła artystycznego oraz witrażu. Powstała pod okiem Małgorzaty Rusek, Anety Hurec i Marty Roczeń.

Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem, galeria była wypełniona po brzegi.

Wystawę można oglądać do końca maja w godzinach otwarcia Domu Kultury w Gołdapi.

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!

 

Podobał Ci się artykuł? Doceniasz działalność goldap.info? Jeśli uważasz, że to co robimy jest wartościowe, postaw nam wirtualną kawę.

Czytaj również inne wiadomości z kategorii "Z życia Gołdapi "